Reklama

Znana strona pokerowa została zablokowana!

1 lipca weszła w życie ustawa hazardowa. Oznaczało to blokadę wielu stron, które oferowały tego typu rozrywkę. Na liście nie znalazła się jednak popularna witryna pokerowa Pokerstars. Ministerstwo Finansów właśnie naprawiło ten błąd.

Po uprawomocnieniu ustawy hazardowej powstał rejestr stron zakazanych w Polsce. Jeżeli jakaś witryna znajdzie się w tym zbiorze to dostawcy internetowi są zmuszeni do jej zablokowania.

Rejestr stron zakazanych otwarto 1 lipca i w ciągu krótkiego czasu zapisano w nim prawie 500 stron. Wielu jednak brakowało, dziwił wszystkich fakt, że na liście nie ma serwisu Pokerstars, który jest liderem w Polsce jeśli chodzi o e-pokera.

Od 12 do 14 lipca odbyło się kolejne wielkie blokowanie i na spis stron nielegalnych dodano kolejne setki witryn powiązanych z hazardem. W tym i wspomniany wcześniej Pokerstars, larrycasino czy betsafe.

Reklama

Skutki ustawy hazardowej nie dotyczą legalnie działających przedsiębiorstw jak STS czy Totolotek. Co więcej, nowe prawo ma wpłynąć pozytywnie na ilość klientów oraz ich przychody.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje