Znamy dokładną datę premiery dodatku do Hearthstone!

​The Frozen Throne zostało zapowiedziane na początku lipca, jednak wtedy nie została podana dokładna data wydania. Teraz już ją znamy!

Rozszerzenie do popularnej karcianki wyjdzie 10 sierpnia, czyli w najbliższy czwartek, jednak europejscy fani będą musieli poczekać na nie dzień dłużej. Taką informację podali deweloperzy za pośrednictwem oficjalnej strony gry. Od początku było wiadomo, że premiera dodatku ma się odbyć nie później niż w sierpniu, jednak spekulowało się o końcowych dniach miesiąca.

Początkowa informacja od Blizzard Entertainment podana na twitterze sugerowała, że rozszerzenie wyjdzie już 10 sierpnia, jednak oficjalne oświadczenie na europejskiej stronie blizzarda wskazuje na to, że ekspansja ukaże się 11 sierpnia w piątek. Gracze ze starego kontynentu będą musieli poczekać dzień dłużej niż użytkownicy z USA, by móc cieszyć się Rycerzami Mroźnego Tronu. Oficjalne oświadczenie znajdziecie tutaj.

Reklama

Sierpniowe rozszerzenie to prawdziwa gratka dla wszystkich fanów karcianki. Dodatek zmieni wygląd planszy i wprowadzi sporo nowych opcji tematycznie powiązanych z Królem Liszem. Ekspansja będzie zawierać 135 nowych, możliwych do zebrania kart. Zostanie dodana umiejętność kradzieży życia, która funkcjonuje w innych karciankach, takich jak Magic: the Gathering czy The Elder Scrolls: Legend. Zdolność polega na tym, że zadane obrażenia przez jednostkę wracają do jej właściciela jako dodatkowe punkty życia.

Co więcej, gracze będą mieli możliwość przemienienia swojego bohatera w rycerza śmierci. Taki zabieg zapewni graczowi nowy portret, pancerz oraz zdolność specjalną.

To nie pierwszy raz gdy Blizzard Entertainment wprowadza dodatek do swojej gry najpierw w Stanach Zjednoczonych, a dopiero później w Europie.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: HearthStone: Heroes of Warcraft
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama