Reklama

Znamy daty premier Heavy Rain i Beyond: Dwie Dusze na PC

​Francuskie studio Quantic Dream podzieliło się dokładnymi datami premier swoich przygodówek na PC, dostępnych dotychczas wyłącznie na konsolach PlayStation. Mowa o Heavy Rain, Beyond: Dwie Dusze oraz Detroit: Become Human. Co więcej, twórcy przygotowują też wersje demonstracyjne.

Jak można się domyślać, produkcje wydawane będą chronologicznie. Najpierw Heavy Rain, dostępne na PC - na razie wyłącznie w Epic Games Store - już pod koniec przyszłego miesiące, czyli 24 czerwca. Cenę ustalono na 69 złotych. Można już składać preordery, lecz już 24 maja dostępne będzie demo.

"Graj czterema różnymi postaciami w trzymającym w napięciu thrillerze psychologicznym. Stąpaj ostrożnie: każda decyzja może mieć daleko idące konsekwencje. Przygotuj się na cztery dni pełne tajemnicy i emocji. Trwa polowanie na Zabójcę z origami, zwanego tak z uwagi na makabryczny zwyczaj - złoczyńca zostawia na miejscu przestępstwa papierowe figurki" - czytamy w opisie.

Reklama

Dalej mamy dużo bardziej nadprzyrodzone Beyond: Dwie Dusze z Ellen Page i Willemem Defoe. Tutaj cena także wynosi 69 złotych, a premierę ustalono na niecały miesiąc po Heavy Rain, czyli na 22 lipca. W tym przypadku także otrzymamy odsłonę demonstracyjną, zaplanowaną na 27 czerwca.

"Wyjątkowy thriller psychologiczny z wielkimi gwiazdami hollywoodzkimi. Odbądź emocjonującą podróż po świecie, wcielając się w niezwykłą postać Jodie Holmes. Jodie od dziecka ma więź z tajemniczym bytem o niewyobrażalnej mocy" - głosi opis zamieszczony na karcie produktu.

Ostatni w kolejce jest najnowszy projekt Quantic Dream. Opowiadające o buncie androidów Detroit: Become Human nie ma jeszcze konkretnej daty debiutu w wersji PC. Cena będzie za to odpowiednio wyższa, ustalona na 139 złotych. Także ten tytuł doczeka się wersji demonstracyjnej przed premierą.

"Detroit, rok 2038. W wyniku gwałtownego rozwoju technologicznego na całym świecie rozpowszechniły się androidy. Mówią, poruszają się i zachowują jak ludzie, ale są jedynie maszynami w służbie człowieka. Wciel się w trzy różne androidy i odkryj świat na skraju zagłady" - głosi opis.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama