Znamy datę i godzinę premiery nowego Raidu Destiny 2: Lightfall

Społeczność Destiny 2 czekała na ten moment od długiego czasu. Wielkimi krokami zbliża się premiera nowego dodatku Lightfall, a razem z nim kolejny Raid.

Destiny 2 w ostatnich latach urosło do miana jednego z najpopularniejszych MMORPG na rynku. Gra jest oczywiście shooterem i odbiega mocno charakterem od World of Warcraft czy Final Fantasy XIV, ale Bungie udało się zbudować wokół tego tytułu ogromną społeczność, która wyczekuje każdej, nawet najmniejszej aktualizacji.

Reklama

Podobnie jak w World of Warcraft, Destiny 2 dzieli się nie tylko na sezony, ale również ekspansje. Nowy dodatek do popularnego shootera debiutuje już dzisiaj, a na chwilę przed jego startem Bungie postanowiło podzielić się ze swoimi fanami bardzo ważną informacją.

Lightfall trafi do gry razem z całą porcją nowej zawartości. Na graczy czekają nowe misje, nowa kampania i dziesiątki zmian do postaci i przedmiotów. Wśród planowanych nowości znajduje się oczywiście również Raid, The Root of Nightmares, który zostanie otwarty 10 marca 2023 roku o godzinie 18:00.

Dla graczy Destiny 2 premiera nowego Raidu to ogromne święto. Większość popularnych streamerów i topowych graczy kolejne dwa tygodnie spędzi przygotowując swoje postacie do zdobycia tytułu pierwszego klanu, który zabił finałowego bossa The Root of Nightmares.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Destiny 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy