Znakomity horror dostępny za darmo dla graczy z Europy. Trzeba się spieszyć!

The Dark Pictures: Man of Medan to pierwsza z czterech wydanych do tej pory oficjalnych części antologii The Dark Pictures. Horror z 2019 roku zebrał świetne oceny i był jednym z hitów przed czterema laty. Teraz wydawca - Bandai Namco ma dla europejskich graczy świetne informacje. Możemy odebrać grę zupełnie za darmo. Trzeba będzie się jednak pospieszyć.

Man of Medan to przede wszystkim świetna fabuła

Seria horrorów The Dark Pictures to czteroczęściowa antologia gier z gatunku horror. Za każdym razem bohaterami opowieści jest grupa osób, o której losach decydujemy i gdy podejmiemy złe decyzje, kolejne postacie zginą z bardzo różnych przyczyn.

Każda z części gry opowiada zupełnie inną przygodę, a ich wspólnym elementem jest postać kuratora, do którego przychodzimy po rozegranym rozdziale. Daje nam on podpowiedzi, by żadna z postaci, której historię widzimy nie zginęła, choć podane wskazówki bardzo często są niejednoznaczne i trzeba być bardzo uważnym, by się do nich odpowiednio zastosować.

Reklama

Pierwsza z gier - Man of Medan pojawiła się w sklepach w 2019 roku. W tej grze kierujemy losami czterech studentów i kapitanem łodzi, którzy wyruszają w podwodną wyprawę na Pacyfiku, by odnaleźć zatopiony samolot z czasów II wojny światowej. Pod wodą dzieje się wiele niewyjaśnionych zdarzeń, a my musimy sprawić, by każdy z członków ekipy przeżył. Gra zebrała bardzo dobre oceny zarówno wśród krytyków, jak i graczy.

Za jej produkcję odpowiada Supermassive Games, które wcześniej wypuściło świetnie oceniane Until Dawn, a także znane jest z przygodowego horroru - The Quarry. Wydawca Man of Medan - Bandai Namco przygotował dla graczy z Europy świetną niespodziankę. Man of Medan jest tymczasowo dostępne całkowicie za darmo. Co trzeba zrobić, by dostać kopię gry?

Man of Medan za darmo! Co trzeba zrobić?

Na stronie gry wystarczy założyć konto (jeśli takowego nie posiadamy), a następnie należy wypełnić formularz i wówczas otrzymamy od wydawcy grę wideo na adres e-mail podany przy rejestracji. Oferta ważna jest do 29 września. Istotnym szczegółem jest fakt, że wydawca produkcji przygotował 100 tysięcy kopii do rozdania, więc na pewno nie każdy chętny ją otrzyma.

Jednak dobrą informacją jest to, że gdy już otrzymamy kopię gry, zostanie ona już na stałe przypisana do naszego konta i nie będziemy mieli wówczas żadnych ograniczeń czasowych. Jest to świetna oferta dla fanów gier grozy, którzy nawet jeśli teraz nie mają okazji, by grać, mogą to zrobić w przyszłości.

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy