Reklama

Zmiany w BioWare – odchodzi menedżer generalny

​Na szczycie BioWare dochodzi do znaczących roszad. Obecny menedżer generalny poinformował, że zamierza odejść z firmy, a jego następcą zostanie Casey Hudson, który postanowił wrócić po trzech latach nieobecności.

We wpisie opublikowanym na oficjalnym blogu ekipy szef studia - Aaryn Flynn - oświadczył, że zamierza zrezygnować z piastowanego stanowiska. Przestanie przewodzić zespołowi za kilkanaście dni - 31 lipca.

Dotychczasowy menedżer generalny nie podał dokładnych powodów, które stoją za decyzją o odejściu. Wyjaśnił jednak, że od jakiegoś czasu rozważał wprowadzenie do swojego życia istotnych zmian. Szczegółów nie jednak nie ujawnił.

Flynna zastąpi Casey Hudson. Fani serii Mass Effect mogą kojarzyć to nazwisko - developer był jednym z głównych producentów trylogii poświęconej przygodom komandor(a) Shepard(a) zmagającego się ze Żniwiarzami.

Reklama

Nowy szef BioWare odszedł ze studia w 2014 roku, by później dołączyć do Microsoftu jako dyrektor kreatywny. W koncernie odpowiedzialnym za powstanie Windowsa pomagał przy rozwoju gogli HoloLens. Ostatecznie postanowił jednak wrócić do dawnej firmy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy