Reklama

Zimowa wyprzedaż także na GOG.com

​Nie tylko na Steamie trwa obecnie zimowa wyprzedaż gier w wersjach cyfrowych. Należący do polskiego CD Projektu sklep GOG.com nie może być gorszy i także oferuje szereg promocji i przecen. Ceny zaczynają się już od pięciu złotych, a w zamian za zakupy dostaniemy też prezenty.

Wydanie już jednego grosza to bonus w postaci klasycznej strategii Fantasy General z 1996 roku. Walczymy w turach na heksagonalnych mapach, kontrolując jednostki znane bardzo dobrze z przeróżnych światów wysokiego fantasy, jak elfy i krasnoludy. Jest nawet kampania fabularna.

Wydatek minimum 55 złotych to kolejny prezent, tym razem nieco nowszy. Mowa o kosmicznej strzelance Everspace z 2017 roku. Niemiecka produkcja koncentruje się na walce, stawiając na wysoki poziom trudności. Przedzieramy się przez kolejne regiony kosmosu, o coraz wyższym poziomie trudności.

Reklama

W odróżnieniu od Steama, w promocji GOG oferty nie są stałe, lecz zmieniają się każdego dnia. Dlatego też warto codziennie odwiedzać polski sklep w poszukiwaniu interesujących nas propozycji. Być może znajdziemy coś ciekawego i - jak zawsze - pozbawionego DRM i innych zabezpieczeń.

Taniej kupić można między innymi klasyczną i słynącą z brutalności serię Soldier of Fortune, czy też wszystkie części cyklu Gothic. Nie brakuje jednak także znacznie nowszych produkcji w niższych cenach, jak Wiedźmin 3, Cuphead, Frostpunk, Kingdom Come: Deliverance, czy Survivin Mars.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje