Reklama

Zestaw Lego inspirowany Uncharted 4

​Specjalny zestaw LEGO oparty na popularnej grze od Naughty Dog Uncharted 4: Kres złodzieja prawdopodobnie zostanie wydany w 2022 roku.

Jedno z największych dokonań Naughty Dog - seria Uncharted jest wiecznie żywa. Niedawno dowiedzieliśmy się, że firma planuje wydać remaster swoich - i tak już pięknie wyglądających - gier. Kolekcja Uncharted: Legacy of Thieves ma być dostępna na PS5 i PC oraz zawierać podstawową wersję gry, wzbogaconą o DLC Uncharted: Lost Legacy, którego akcja toczy się po wydarzeniach z "czwórki".

W ostatnich miesiącach Uncharted cieszy się dodatkowym zainteresowaniem. Wszystko za sprawą nowego filmu Uncharted z Tomem Hollandem, który ukaże się w tym roku. Najwyraźniej Sony i Naughty Dog idą za ciosem, chcąc wycisnąć z tytułów jak najwięcej. Ostatnie doniesienia mówią nawet o serii zabawek. LEGO ma tworzyć zestaw poświęcony grze Uncharted 4.

Reklama

Nowy zestaw Lego inspirowany Uncharted

Plotka pochodzi z postu użytkownika falconbrickstudios na Instagramie, który poinformował, że nowy zestaw LEGO będzie miał numer 769897 i nazywał się Uncharted: Kres Złodzieja. Na zestaw ma składać się ponad 1 000 klocków. Z postu możemy dowiedzieć się także, że zestaw pozwoli złożyć jeepa oraz jaskinię wypełnioną skarbami. Oprócz tego otrzymamy 3 figurki: Nathana Drake’a, Sully’ego oraz Elenę. Byłby to już kolejny zestaw LEGO opracowany we współpracy z PlayStation. Niedawne pogłoski mówiły o tym, że specjalny zestaw opracowywany jest dla fanów Horizon Zero Dawn. Miałyby się składać na niego aż 1 222 klocki.

Marka LEGO słynie z nawiązywania współpracy z wielkimi wytwórniami. Wspomniane zestawy zapewne nie trafią do szerokiego grona odbiorców, ale będą świetnymi zestawami kolekcjonerskimi, które trafią na półki graczy, uwielbiających zbieranie gadżetów z gier.

Już teraz w sieci można znaleźć masę tzw. LEGO MOC, czyli My Own Creation - zestawów tworzonych przez fanów, wykorzystujących elementy już dostępne w innych zestawach Lego - inspirowanych serią Uncharted. Niektóre są tak doskonale zaprojektowane, że mogą przyćmić nawet oficjalny zestaw. Tymczasem poczekajmy na oficjalne ogłoszenie ze strony producenta.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy