Zestaw Lego inspirowany Uncharted 4

​Specjalny zestaw LEGO oparty na popularnej grze od Naughty Dog Uncharted 4: Kres złodzieja prawdopodobnie zostanie wydany w 2022 roku.

Jedno z największych dokonań Naughty Dog - seria Uncharted jest wiecznie żywa. Niedawno dowiedzieliśmy się, że firma planuje wydać remaster swoich - i tak już pięknie wyglądających - gier. Kolekcja Uncharted: Legacy of Thieves ma być dostępna na PS5 i PC oraz zawierać podstawową wersję gry, wzbogaconą o DLC Uncharted: Lost Legacy, którego akcja toczy się po wydarzeniach z "czwórki".

W ostatnich miesiącach Uncharted cieszy się dodatkowym zainteresowaniem. Wszystko za sprawą nowego filmu Uncharted z Tomem Hollandem, który ukaże się w tym roku. Najwyraźniej Sony i Naughty Dog idą za ciosem, chcąc wycisnąć z tytułów jak najwięcej. Ostatnie doniesienia mówią nawet o serii zabawek. LEGO ma tworzyć zestaw poświęcony grze Uncharted 4.

Reklama

Nowy zestaw Lego inspirowany Uncharted

Plotka pochodzi z postu użytkownika falconbrickstudios na Instagramie, który poinformował, że nowy zestaw LEGO będzie miał numer 769897 i nazywał się Uncharted: Kres Złodzieja. Na zestaw ma składać się ponad 1 000 klocków. Z postu możemy dowiedzieć się także, że zestaw pozwoli złożyć jeepa oraz jaskinię wypełnioną skarbami. Oprócz tego otrzymamy 3 figurki: Nathana Drake’a, Sully’ego oraz Elenę. Byłby to już kolejny zestaw LEGO opracowany we współpracy z PlayStation. Niedawne pogłoski mówiły o tym, że specjalny zestaw opracowywany jest dla fanów Horizon Zero Dawn. Miałyby się składać na niego aż 1 222 klocki.

Marka LEGO słynie z nawiązywania współpracy z wielkimi wytwórniami. Wspomniane zestawy zapewne nie trafią do szerokiego grona odbiorców, ale będą świetnymi zestawami kolekcjonerskimi, które trafią na półki graczy, uwielbiających zbieranie gadżetów z gier.

Już teraz w sieci można znaleźć masę tzw. LEGO MOC, czyli My Own Creation - zestawów tworzonych przez fanów, wykorzystujących elementy już dostępne w innych zestawach Lego - inspirowanych serią Uncharted. Niektóre są tak doskonale zaprojektowane, że mogą przyćmić nawet oficjalny zestaw. Tymczasem poczekajmy na oficjalne ogłoszenie ze strony producenta.

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy