Reklama

Zestaw dodatkowych map do Call of Duty: Modern Warfare Remastered dostępny na PS4

Na konsoli PlayStation 4 ukazał się Variety Map Pack - zestaw map do odświeżonej wersji Call of Duty 4: Modern Warfare. Z tej okazji opublikowano nowy trailer DLC.

Rozszerzenie jest niczym innym, jak nowym wydaniem pakietu, który otrzymała oryginalna edycja gry. Zawartość się nie zmieniła - w skład dodatku wchodzą cztery lokacje przeznaczone do zmagań sieciowych.

Pierwsza - Broadcast - pozwala toczyć boje w stacji telewizyjnej znanej z misji "Charlie, nie surfuj" z kampanii fabularnej. Rywalizacja rozgrywa się wśród ciasnych przejść, ale nie brakuje też bardziej otwartych przestrzeni.

Kolejny poziom - Chinatown - jest zaś odświeżoną wersją mapy Carentan, która pojawiła się zarówno w DLC do pierwszego Call of Duty, jak i w drugiej odsłonie cyklu. Trafiamy nocną porą do chińskiej dzielnicy, oświetlonej różnego rodzaju lampami i szyldami.

Reklama

Trzecia lokacja - Creek - przeznaczona jest na otwartym terenie i przenosi graczy na tereny wiejskie, z wąwozem dzielącym miejscówkę na dwie części. Na jednej ze stron znajdują się niewielkie domy, a na następnej farma z wodospadem i tunelami.

Czwartą i ostatnią mapą jest Killhouse, umożliwiająca toczenie dynamicznych oraz bardzo szybkich starć. Planszę osadzono w ośrodku szkoleniowym, w którym znajdują się zbudowane z drewna makiety mogące posłużyć za osłonę.

Variety Map Pack dostępne jest na konsoli PlayStation 4. W planach są jeszcze wersje PC oraz Xbox One, ale na razie nie wiadomo, kiedy ujrzą światło dzienne. Poniżej można obejrzeć zwiastun, który opublikowano z okazji premiery DLC:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy