Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Zestaw Crash Bandicoot N. Sane Trilogy trafi na PC, Xbox One i Switch

​Activision potwierdziło nieoficjalne informacje - zestaw Crash Bandicoot N. Sane Trilogy pojawi się na kolejnych platformach sprzętowych.

Jak poinformowali przedstawiciele koncernu, pakiet składający się z odświeżonych wersji trzech pierwszych odsłon cyklu o przygodach tytułowego jamraja trafi na PC, Xbox One oraz Switch. Na wszystkich urządzeniach ukaże się 10 lipca.

Reklama

Najpierw zapowiedziano edycję zmierzającą na konsolę Nintendo - wydanie ujawniono podczas zorganizowanej przez japońską firmę kolejnej internetowej prezentacji z cyklu Direct. Później zaś Activision oznajmiło, że kolekcja zawita także na komputery osobiste i platformę Microsoftu.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy dostępne jest na razie tylko na PS4, na którym zadebiutowało pod koniec czerwca ubiegłego roku. Za odświeżone wersje produkcji wchodzących w skład kolekcji odpowiadają developerzy ze studia Vicarious Vision.

Twórcy udoskonalili przede wszystkim oprawę wizualną. Przygotowano między innymi nowe modele zarówno obiektów w poszczególnych lokacjach, jak i przeciwników, z którymi graczom przyjdzie zmierzyć się podczas zabawy.

Doniesienia na temat przeniesienia zestawu na inne platformy pojawiały się w internecie co jakiś czas. W lutym wzmianka o wydaniu na kolejne urządzenia znalazła się w magazynie Licensing Source Book Europe.

Poniżej można obejrzeć krótki zwiastun Crash Bandicoot N. Sane Trilogy w wersji PC, Xbox One i Switch:

Dowiedz się więcej na temat: Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje