Reklama

Zdradzono termin prezentacji Battlefielda 6

​Battlefield 6 zostanie zaprezentowany w czerwcu 2021 zapewne podczas wydarzenia EA Play, które dokładnie ma odbyć się 12-15 czerwca.

EA Dice od dłuższego czasu pracuje nad Battlefieldem 6, ale dotychczas nie doczekaliśmy się oficjalnej prezentacji gry. Wreszcie deweloperzy zdradzili, kiedy nastąpi to wydarzenie - w czerwcu 2021 roku. Niestety nie wiemy, którego dokładnie dnia, ale to zostanie jeszcze doprecyzowane. Fani mogą więc powoli zaczekać rączki, chociaż szkoda, że na zwiastun przyjdzie nam poczekać jeszcze miesiąc.

Reklama

Przytoczona data nie stanowi jednak zaskoczenia, ponieważ właśnie wtedy Electronic Arts organizuje EA Play, czyli swego rodzaju odpowiednik targów E3, na którym prezentuje najważniejsze nowości z oferty. Należy więc przypuszczać, że BF6 będzie przedstawiony w dniach 12-15 czerwca. Jakiś czas temu do sieci wyciekły dwa screeny rzekomo pochodzące z nowego Battlefielda, jeden z nich przedstawiał wnętrze odrzutowca, co sugeruje, że trafimy w sam środek współczesnego konfliktu lub dziejącego się w nieodległej przyszłości.

Nieoficjalnie mówi się, że stronami konfliktu będą Stany Zjednoczone oraz Rosja. W przypadku wariantu wieloosobowego tak jak w BF5 powinniśmy oczekiwać battle royala, który w "piątce" nie radzi sobie nader dobrze i raczej popularnością odstaje od pozostałych opcji rozgrywki, aczkolwiek istnieje szansa, iż tutaj odniesie on sukces.

Marcin Jeżewski - ITHardware.pl

Dowiedz się więcej na temat: Battlefield 6

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje