Reklama

Zdjęcie koszulki przedstawia prawdopodobnego bohatera Assassin’s Creed: Origins

​W sieci pojawiła się fotografia pokazująca koszulkę sygnowaną logiem serii Assassin’s Creed. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że powiązana jest z niezapowiedzianą na razie odsłoną cyklu, która najpewniej będzie nosiła podtytuł Origins. Odzież przedstawia wizerunek prawdopodobnego bohatera gry.

W pierwszej kolejności zdjęcie opublikowała założona przez fanów w serwisie Facebook strona Le Verità dell'Animus, która jest poświęcona produkcjom z zakapturzonymi zabójcami. Później pojawiło się także na forach internetowych NeoGAF i oraz Reddit.

Widoczna na fotografii koszulka ozdobiona jest obrazkiem prezentującym tajemniczą postać. Umieszczony w prawym górnym rogu grafiki napis sugeruje, że mężczyzna może nazywać się Ba Yek. Najprawdopodobniej jest to główny bohater tegorocznej odsłony cyklu.

Jegomość odziany jest w kaptur, a na swoim wyposażeniu posiada łuk, do którego strzały przechowuje w umieszczonym na plecach kołczanie. W lewej ręce trzyma zaś tarczę, której obecność w grze byłaby dużą nowością w serii.

Reklama

Warto zaznaczyć, że taką samą postać pokazywał screen, który jakiś czas temu pojawił się w internecie. Uwagę zwraca również utrzymane w czarno-złotych barwach tło ilustracji, które przedstawia kształt przypominający skarabeusza. Poza tym w prawym dolnym rogu obrazka umieszczono logo cyklu Assassin’s Creed, w środku którego znajduje się oko Horusa.

Całość budzi skojarzenia ze starożytnym Egiptem, gdzie podobno będzie toczyć się akcja gry. Oczywiście trudno na razie zweryfikować wiarygodność fotografii i koszulki, ale zdjęcie pokrywa się z wcześniejszymi doniesieniami, z których wynika, że w produkcji trafimy właśnie do kraju faraonów.

Podczas zabawy pokierujemy ponoć dwójką bohaterów - kobietą oraz być może wspomnianym Ba Yekiem. Przygotowywany przez twórców świat jest rzekomo znacznie większy niż w poprzednich częściach serii.

Wszystko powinno wyjaśnić się najpóźniej podczas tegorocznych targów E3, które odbędą się w połowie czerwca w amerykańskim Los Angeles.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje