Zbiórka na Next Car Game przerwana

Next Car Game to nowy projekt twórców FlatOuta ze studia BugBear Entertainment, którzy starali się zgromadzić pieniądze na realizację gry od internautów i niedawno ruszyli ze stosowną akcją na Kickstarterze.

Niestety wygląda na to, że plan się nie powiódł i developerzy przerwali zbiórkę. Na stworzenie Next Car Game (tytuł roboczy) twórcy potrzebowali 350 tysięcy dolarów. Do tej pory udało się jednak zgromadzić zaledwie 81,77 tysiąca dolarów, a do końca zbiórki pozostał jeszcze tydzień.

Wiedząc, że nie uda im się zdobyć wymaganej kwoty, developerzy postanowili przerwać akcję. Przedstawiciele studia Bugbear Entertainment podkreślili, że choć nie udało się zebrać pieniędzy, kickstarterowa kampania wywołała "ogromny entuzjazm" wśród graczy.

Oczywiście twórcy się nie poddali - ruszyli z zamówieniami przedpremierowymi, z których zyski mają pokryć dalsze prace nad Next Car Game. Osoby, które złożą pre-order, otrzymają grywalne demo technologiczne. Pozwala ono ścigać się i dokonywać zniszczeń 24 pojazdami. Zamówienie przedpremierowe możecie złożyć TUTAJ.

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy