Zarezerwowane dla PS4 dodatki do Destiny 2 trafią na pozostałe platformy

​Właściciele konsol PlayStation 4 otrzymają kilka bonusowych DLC do Destiny 2. Okazuje się jednak, że pojawią się także na pozostałych platformach, choć w późniejszym terminie.

Podczas targów E3, które w ubiegłym tygodniu miały miejsce w Los Angeles, ujawniono, że właściciele platform Sony mogą liczyć na kilka dodatków. Wśród rozszerzeń jest misja typu Strike, mapa do rywalizacji sieciowej, zestawy wyposażenia i skórka dla statku kosmicznego.

We wpisie opublikowanym na Twitterze reżyser produkcji - Luke Smith - wyjaśnił jednak, że bonusowe DLC zarezerwowane dla posiadaczy PS4 ostatecznie trafią na PC i Xbox One. Tyle tylko, że dopiero w przyszłym roku.

Warto zaznaczyć, że podobną strategię zastosowano w przypadku poprzedniej części nastawionej na zabawę sieciową gry. Osoby korzystające z konsoli Microsoftu musieli czekać na swoją wersję niektórych dodatków około rok.

Reklama

Destiny 2 ukaże się 6 września na Xbox One i PlayStation 4. Na PC produkcja ukaże się półtora miesiąca później - 24 października. Poniżej można obejrzeć zwiastun prezentujący rozszerzenia, które przez pewien czas dostępne będą tylko na platformie Sony:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Destiny 2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy