Reklama

Zapowiedziano Total War: Warhammer II

​Nie minął jeszcze rok od premiery Total War: Warhammer, a twórcy gry ze studia Creative Assembly ujawnili, że trwają prace nad kontynuacją, która ukaże się w ciągu najbliższych miesięcy.

W następnej części developerzy oddadzą do naszej dyspozycji cztery nowe frakcje, spośród których na razie zaprezentowano trzy - elfów wysokiego rodu, mrocznych elfów oraz jaszczuroludzi. Opublikowany zwiastun sugeruje, że ostatnią mogą być przedstawiciele rasy Skaven. W szeregach poszczególnych ugrupowań znajdą się oczywiście unikalne jednostki i bohaterowie.

Stronnictwa zmierzą się ze sobą w wojnie o Wielki Wir, który od tysięcy lat wisi nad należącą do elfów krainą Ulthuanem. W zależności od motywacji, jedne armie zechcą wyeliminować tajemnicze zjawisko, a inne spróbują je wzmocnić.

Reklama

Akcja kampanii rozegra się na czterech niedostępnych w pierwowzorze kontynentach - wspomnianym Ulthuan, Naggaroth, Południowych Ziemiach oraz Lustria. Twórcy obiecują, że bitwy będą toczyły się "na zaklętych wyspach, ponurych pustkowiach, zdradzieckich bagnach i w niebezpiecznych dżunglach".

Ciekawostką jest fakt, że jakiś czas po premierze gry posiadacze obu odsłon otrzymają - za darmo - łączoną mapę. Innymi słowy - pojawi się możliwość zabawy na terenach z pierwszej i drugiej części cyklu od studia Creative Assembly.

Szczegółów na temat mechaniki kierowania poszczególnymi frakcjami na razie nie ujawniono. Odpowiedzialni za projekt deveoperzy podkreślają jednak, że produkcja zagwarantuje "setki godzin wciągającej rozgrywki".

Dokładnej daty premiery Total War: Warhammer II nie podano, ale strategia powinna ukazać się jeszcze w tym roku na PC. Poniżej można obejrzeć wspomniany zwiastun tytułu, sugerujący, że w grze pojawią się Skaveni:

Dowiedz się więcej na temat: Total War: Warhammer II

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje