Reklama

Zapowiedziano pierwsze płatne rozszerzenie do polskiej strategii Realpolitiks

Katowickie studio Jujubee zapowiedziało pierwsze płatne rozszerzenie do wydanej w lutym ubiegłego roku polskiej strategii Realpolitiks.

Póki co nieznany jest tytuł nadchodzącego dodatku. Odpowiedzialni za projekt developerzy ujawnili jednak, że przyniesie ze sobą "nowe elementy rozgrywki i możliwości". W planach są niedostępne w podstawowej wersji gry tajne organizacje, które mogą wspomóc gracza w zdobyciu władzy. Podczas zabawy nawiążą współpracę z różnymi korporacjami, grupami przestępczymi, hakerami i aktywistami.

Twórcy szykują jeszcze kolejne "zdarzenia i dodatkowe zadania", a także następny scenariusz fabularny. Dokładnych szczegółów na temat elementów, które znajdą się w rozszerzeniu, autorzy jednak na razie nie ujawnili.

Reklama

Wraz z DLC pojawi się darmowa łatka, która wprowadzi udoskonalenia w różnych aspektach rozgrywki. Podkreślono, że poprawki opracowano na podstawie opinii i uwag nadsyłanych przez graczy. Poza tym nie zabraknie zupełnie nowych treści.

Przy okazji poinformowano, że Realpolitiks dotychczas rozeszło się w nakładzie wynoszącym około 50 tysięcy egzemplarzy. To całkiem niezły wynik - w listopadzie mówiono, że gra sprzedała się w liczbie 25 tysięcy kopii.

Pierwszy płatny dodatek ujrzy światło dzienne 15 marca na PC. Zainteresowani zapłacą za dodatek równowartość 6,99 euro, a więc około 29 zł. Obecnie nie wiadomo czy DLC kiedykolwiek trafi na urządzenia mobilne.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy