Reklama

Zapowiedziano Magic: the Gathering - Arena

Ma być to inna gra niż zapowiedziana w czerwcu produkcja. Obie są następstwem programu Magic Digital Next.

W czerwcu Perfect World Entertainment wraz z Cryptic Studios ogłosili nową, prawdziwie unikatową grę wysokobudżetową, która ma bazować na kolekcjonerskiej karciance. Tydzień później wydawca Wizard of the Coast zakomunikował, że tworzona jest jeszcze jedna gra związana z serią MtG. Ostatnio poznaliśmy jej tytuł.

Gra będzie się nazywa Magic: the Gathering - Arena. Niestety jest to wszystko, co w tej chwili wiadomo na temat produkcji. 7 września czeka nas oficjalny livestream na Twitchu, na którym deweloperzy udostępnią więcej informacji. Według czerwcowego ogłoszenia prezentacja gry odbędzie się podczas HASCONu. Pokaz ma zawierać nawet wczesne demo gry. Wydarzenie odbędzie się we wrześniu i będzie trwało od 8 do 10.

Reklama

Wizard of the Coast zaprasza wszystkich zainteresowanych projektem Magic Digital Next do rejestracji na ich oficjalnej stronie. Obiecuje on małe dawki informacji na temat nowych produkcji wszystkim użytkownikom wizard.com.Dowiedz się więcej na temat: Magic: the Gathering - Arena

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje