Zapowiedziano Horizon Forbidden West

Horizon Forbidden West /materiały prasowe

​Zgodnie z oczekiwaniami, Sony zapowiedziało wczoraj kontynuację Horizon Zero Dawn z 2017 roku. Sequel nosi tytuł Horizon Forbidden West i zmierza wyłącznie na PlayStation 5. Bohaterką ponownie będzie Aloy, która tym razem - jak bardzo inteligentnie zgadujemy - wybierze się na zachód.

Z krótkiego trailera dowiedzieliśmy się, że produkcja będzie wyglądała bardzo ładnie, a nasza postać zamierza szukać wskazówek na temat swojej przeszłości, ale także na temat wydarzeń, które wywołały post-apokaliptyczną katastrofę i dały początek wielkim robotom, które opanowały świat.

Wśród nowości zauważyć można, że w drugiej części eksplorować będziemy także pod wodą. Nie może również zabraknąć kolejnych mechanicznych dinozaurów do pokonania - lub też wykorzystania w formie środka transportu.

W zwiastunie pojawił się choćby całkiem imponujący, zarośnięty żółw. Wygląda też na to, że postapokaliptyczny świat nie dość, że jest postapokaliptyczny, to teraz także opanowany przez jakąś dziwną zarazę, co zapewne nie jest nawiązaniem do obecnych wydarzeń.

Reklama

Aloy będzie jednak musiała znaleźć przyczyny choroby, żeby wyleczyć okolicę. Chyba - to nasze domysły. Odpowiedzialne za prace Guerrilla Games na pewno idzie o krok dalej w temacie różnorodności.

Widzimy kolorowe dżungle, lodowe przełęcze, błękitne głębiny, kamienne pustynie, ale także opuszczone miasta z przeszłości, pełne działających w jakiś sposób, futurystycznych hologramów.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Horizon Forbidden West
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy