Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Zapowiedziano Far Cry 5 i The Crew 2

​Przy okazji publikacji raportu finansowego za miniony rok fiskalny przedstawiciele Ubisoftu poinformowali, że w najbliższych miesiącach spółka planuje wydać kolejne odsłony Far Cry i The Crew.

Szczegóły na temat obu projektów nie są na razie znane. W mediach społecznościowych firma opublikowała jedynie grafiki przedstawiające logo produkcji. Jak jednak nietrudno się domyślić, ilustracje niczego nie zdradzają.

Reklama

Zapytany o niedawne plotki sugerujące, że kolejny Far Cry 5 zostanie osadzony w realiach westernu, dyrektor generalny Ubisoftu - Yves Guillemot - odmówił komentarza. Obiecał jednak, że pierwsze informacje firma wydawca ujawni "niedługo".

Zarówno następna odsłona serii strzelanej, jak i The Crew 2 ukażą się w bieżącym roku fiskalnym, który zakończy się 31 marca przyszłego roku. W tym okresie światło dzienne ujrzy też - opóźniane wielokrotnie - South Park: The Fractured But Whole oraz nowy Assassin’s Creed.

O grze z asasynami w roli głównej również wiadomo niewiele. Nie odniesiono się do nieoficjalnych doniesień, z których wynika, że produkcja przeniesie graczy do starożytnego Egiptu. Na swoich profilach w mediach społecznościowych firma udostępniła jednak grafikę z logo cyklu (warto zwrócić uwagę, że w złotej barwie, co budzi skojarzenia z piaskiem i piramidami) oraz napisem "zaczyna się nowa era".

Dyrektor finansowy Ubisoftu - Alain Martinez - ujawnił jednak, że tytuł po części tworzony jest w formie "usługi". Innymi słowy - kolejny Assassin’s Creed otrzyma elementy sieciowe oraz publikowane regularnie pakiety z dodatkowymi treściami. Podkreślił jednak, że całość przybierze nieco inną formę niż w Rainbow Six Siege czy Ghost Recon Wildlands.

Guillemot zaznaczył, że skupienie się na grach multiplayerowych, które są regularnie rozwijane, ma swoje zalety. Dzięki temu spółka nie musi przygotowywać następnych kontynuacji, a skoncentrować się na doszlifowywaniu następnych projektów.

Jednocześnie ogłoszono, że trwają prace nad zupełnie nową produkcją, która powstaje właśnie w formie "usługi". Co ciekawe, premierę początkowo zaplanowano na bieżący rok fiskalny, ale zdecydowano się opóźnić debiut do kolejnego. To oznacza, że ukaże się pomiędzy 1 kwietnia 2018 i 31 marca 2019.

Poza tym potwierdzono, że Ubisoft przygotowuje kolejne części Ghost Recon i Rainbow Six. Tradycyjnie - brak jakichkolwiek szczegółów na temat obu gier.

Dowiedz się więcej na temat: The Crew 2 | Far Cry 5

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje