Reklama

Zapowiedziano Fallout Shelter Online

Seria Fallout przebyła długą drogę od wydania pierwszej odsłony w 1997 roku. Aktualnie zapowiedziano wersję online gry Fallout Shelter przeznaczoną na rynek azjatycki.

Za  wydanie gry odpowiadać ma Shanda Games. Przypomnijmy, że to nie ich pierwsza adaptacja zachodniej produkcji na lokalny rynek. Próba stworzenia Borderlands Online skończyła się kiepsko i pociągnęła za sobą upadek studia 2K China. Widocznie Shanda Games nie zamierza zrażać się tym niepowodzeniem. Fallout Shelter Online ma być w pierwszej kolejności przeznaczone dla graczy chińskich, a na razie nie wiadomo czy i kiedy dostępne będzie dla reszty świata.

W rozgrywce mają być zachowane charakterystyczne cechy wersji pierwotnej. W dalszym ciągu gracze wcielić się będą mogli w zarządcę jednego ze schronów przeciwatomowych. Jego zadaniem jest budowa kolejnych pomieszczeń, dbanie o rozwój i samopoczucie populacji, a także zwracanie uwagi na przyrost demograficzny. Ponadto należy troszczyć się o bezpieczeństwo schronu, walkę z najazdami mutantów i przygotowania do wypraw na zewnątrz.

Reklama

Wersja azjatycka poza przekształceniem rozgrywki na sieciową  oferuje ponadto kilka dodatkowych nowości. Można liczyć na podziemia w formie instancji, tryby PvP i Guild vs Guild, a także kolekcjonerstwo postaci.

Choć brak jeszcze screenshotów z zawartością z gry, ani nie jest znana data premiery, to wiadomo, iż w 2018 rozpoczną się testy na urządzeniach mobilnych w Azji.

JFK

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje