Reklama

Zapowiedziano dwa duże dodatki do Forzy Horizon 3

​Przedstawiciele Microsoftu ujawnili, że wyścigowa gra Forza Horizon 3 otrzyma dwa, dużych rozmiarów rozszerzenia. Niestety szczegółów na temat DLC nie podano.

Forza Horizon 3 dzisiaj debiutuje na rynku, ale Microsoft już ujawnił wstępne plany związane z dodatkami do produkcji. Wiadomo, że rozszerzeń ma być co najmniej dwa. Szczegółów na temat zawartości brak, ale można spodziewać się, że nie będą to małe DLC - wręcz przeciwnie.

Pierwszy zadebiutuje w tegorocznym okresie świątecznym, zaś drugi w przyszłym roku. Dokładnych terminów debiutu nie podano, ale oba ukażą się na platformach, na których dostępna jest podstawowa wersja gry - PC i Xbox One.

Dodatki można kupić już jednak teraz w zbiorczym pakiecie - tak zwanej "przepustce rozszerzającej".  W polskiej wersji cyfrowego sklepu Windows i Xbox Store zestaw koncern Microsoft wycenił na 162,49 zł.

Reklama

Co jednak ciekawe, dla posiadaczy Forzy Horizon 3 w tak zwanym wydaniu Ultimate przygotowano specjalną ofertę. Wspomnianą paczkę mogą kupić ze zniżką w wysokości 10 dolarów, a więc około 38 zł. Należy też dodać, że posiadacze tej edycji w produkcję opracowaną przez developerów ze studia Playground Games grają od piątku - 23 września.

Akcję samej produkcji osadzono w Australii - do dyspozycji graczy oddano duzy teren, który można dosyć swobodnie eksplorować. Mapa wypełniona jest różnego rodzaju atrakcjami i aktywnościami, w tym oczywiście wyścigami.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje