Reklama

Zapowiedziano DLC do Call of Duty: Modern Warfare Remastered

Przedstawiciele koncernu Activision ujawnili, że - kierując się "wieloma prośbami" ze strony graczy - jeszcze w tym miesiącu ukaże się dodatek do Call of Duty: Modern Warfare Remastered będący w istocie odświeżoną wersją DLC do oryginalnej edycji gry.

Podobnie jak w przypadku pierwotnego rozszerzenia, zestaw zatytułowany Variety Map Pack przyniesie ze sobą cztery kolejne mapy do rozgrywek sieciowych. Mowa o Broadcast, Chinatown, Creek i Killhouse.

Pierwsza z wymienionych pozwoli toczyć boje w stacji telewizyjnej znanej z misji "Charlie, nie surfuj" z kampanii fabularnej. Rywalizacja rozegra wśród ciasnych przejść, ale nie zabraknie też bardziej otwartych obszarów.

Chinatown to z kolei odświeżona wersja mapy Carentan, która pojawiła się zarówno w dodatku do pierwszego Call of Duty, jak i w drugiej odsłonie cyklu. Gracze trafią nocną porą do chińskiej dzielnicy, oświetlonej różnego rodzaju lampami i szyldami.

Reklama

Przeznaczone do starć na otwartym terenie Creek przeniesie zaś użytkowników na tereny wiejskie, z wąwozem, który podzieli lokacje dwie części. Na jednej ze stron znajdą się niewielkie domy, a na kolejnej farma wraz z wodospadem i tunelami.

Natomiast Killhouse umożliwia toczenie dynamicznych oraz bardzo szybkich pojedynków. Mapęo sadzono w ośrodku szkoleniowym, w którym znajdują się zbudowane z drewna makiety mogące posłużyć za osłonę.

W skład rozszerzenia Variety Map Pack wejdzie także dziesięć zrzutów z zaopatrzeniem. Twórcy obiecują, że paczki zawierają różnorodne wirtualne przedmioty, których łączna wartość wynosi podobno 20 dolarów.

DLC ukaże się 21 marca, ale tylko na PlayStation 4. W planach są jeszcze wersje na pozostałe platformy sprzętowe, a więc PC oraz Xbox One. Dat premier na oba wymienione urządzenia na razie jednak nie podano. Pakiet wyceniono na 14,99 dolarów (około 61 zł).

Osoby, które zdecydują się zamówić dodatek przed planowaną premierą, dostęp do wspomnianych wyżej zrzutów z zaopatrzeniem otrzymają tydzień wcześniej - 14 marca. Call of Duty: Modern Warfare Remastered jest odświeżoną wersją Call of Duty 4: Modern Warfare. Gra dołączana jest do zamówień na Infinite Warfare w edycjach w trzech edycjach specjalnych - Legacy, Legacy Pro i Digital Deluxe.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje