Reklama

Zapowiedziano czwarte i ostatnie DLC do Borderlands 3

​Studio Gearbox zapowiedziało wczoraj, że czwarte - i ostatnie - większe rozszerzenie do szalonej strzelanki Borderlands 3 ukaże się 10 września, pod kreatywnym tytułem Psycho Krieg and the Fantastic Fustercluck. Jak sugeruje sam tytuł, rozszerzenie skoncentruje się na psycholach.

Ten rodzaj przeciwnika jest znany od samego początku serii. W Borderlands 2 mogliśmy już wcielić się w Psycho o imieniu Krieg, którego wprowadzono w jednym z dodatków po premierze produkcji. Ten miał dość nowatorskie drzewko umiejętności koncentrujące się na pięściach - zamiast broni palnej.

W Fantastic Fustercluck sympatyczny Psychol powraca. Naukowiec Patricia Tannis - także dobrze znana wszystkim fanom serii - uważa, że rozszyfrowała tajemnicę szaleństwa, które ma być podobno wywoływane wizją miejsca o nazwie Vaulthalla. Jak można się domyślać, zwiedzimy miejscówkę.

Reklama

Podczas zabawy wewnątrz umysłu Kriega natkniemy się na cały szereg szaleństw, a także na dobrze znane twarze, jak Maya z Borderlands 2, czy też Lilith z pierwszej odsłony serii. Jest też pociąg-widmo, mnóstwo nowych broni do zdobycia, a także masa przedmiotów kosmetycznych do odblokowania.

Rozszerzenie podniesie jednocześnie maksymalny poziom doświadczenia, z 60. do 65. Wyżej już nie będzie, ponieważ to ostatnie z planowanych rozszerzeń fabularnych - przynajmniej na razie. Gra sprzedała się bardzo dobrze, więc możliwe, że Gearbox będzie chciał dalej wspierać ten tytuł.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy