Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Zapowiedź zamkniętej bety do Magic: The Gathering - Arena

​Wizard of the Coast, twórcy gry Magic: The Gathering - Arena, będącej próbą przeniesienia popularnej karcianki na ekrany komputerów, zapowiedzieli właśnie zamkniętą betę. Poprzedzać ją mają także odpowiednie testy.

Na początek, już 3 listopada odbyć się ma test wytrzymałości serwerów, mający poddać je próbie i upewnić się, że będą one w stanie utrzymać obciążenie generowane przez grających. Udział w nim będą mogli wziąć osoby wyselekcjonowane z posiadaczy priorytetowego dostępu do bety. Jeśli wszystko pójdzie w porządku, to kilka tysięcy graczy będzie mogło wziąć udział w planowanych "dniach z grą", które nastąpią po teście.

Reklama

Następnie na 30 listopada planowany jest start zamkniętej bety. W pierwszej kolejności dostęp do niej uzyskają wspomniani wcześniej gracze, a także członkowie testów alpha. Dopiero potem, w zależności od możliwości serwerów rozesłane zostaną dalsze zaproszenia.

W czasie planowanych testów i bety mają obowiązywać ścisłe regulacje związane z poufnością. Gracze zostaną dopuszczeni do gry po podpisaniu odpowiedniej klauzuli, która zobowiązuje ich do powstrzymania się od streamowania swojej rozgrywki i robienia screenshotów. Zakazy zostaną zdjęte, kiedy autorzy uznają, że gra jest gotowa, by zaprezentować ją szerszej publiczności.

Warto dodać, że choć nie ma pewności czy wszyscy z priorytetowym dostępem do bety będą mogli się nią cieszyć od razu po jej starcie, to wciąż można się do niej zapisać na stronie internetowej gry.

Dowiedz się więcej na temat: Magic: the Gathering - Arena

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje