Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Zapowiedź nowej gry o Pokemonach w styczniu?

Jeden z japońskich magazynów o grach wideo twierdzi, że już w przyszłym miesiącu może dojść do zapowiedzi nowej produkcji z pociesznymi Pokemonami w rolach głównych.

Taką informację podało czasopismo o wdzięcznej nazwie Coro Coro Comics. Przetłumaczyli ją i podali redaktorzy serwisów Andriasang oraz Serebii.net (strona o Pokemonach). Więcej o nowej grze z Pokemonami mamy przeczytać w najnowszym numerze Coro Coro Comics, który trafi do japońskich kiosków 14 stycznia. To na jego łamach ma dojść do jej oficjalnej zapowiedzi.

Reklama

Plotki dotyczące nowej gry o Pokemonach krążą po sieci już od dobrych kilku tygodni. Czasopismo Jump podało, że czeka nas "wielka niespodzianka". Można było przeczytać nawet, że Nintendo szykuje nie jedną, a dwie nowe gry z pociesznymi potworkami. Jednak na tym etapie to tylko domysły.

Wielbiciele Pokemonów spodziewają się zapowiedzi dużego tytułu, przeznaczonego na konsolkę 3DS. Według nich, możliwe jest także ogłoszenie gry Pokemon Grey, pomimo że Nintendo ani razu nie wspominało o planach jej wydania.

Tempo koncernu Nintendo, jeśli chodzi o wydawanie kolejnych gier z Pokemonami, jest zadziwiające. Raptem cztery miesiące temu swoją japońską premierę miało Pokemon Rumble Blast (w Europie produkcja ukazała się na początku grudnia), a już mówi się o zapowiedzi kolejnego tytułu. Natomiast jeszcze tej zimy (w Europie na wiosnę) do sklepów ma trafić inna gra z Pokemonami, PokePark 2: Beyond the World.

Niestety, przykład gier wideo z Pokemonami pokazuje, że ilość może zagrażać jakości. Co prawda, wydana w marcu Pokemon White Version okazała się bardzo dobra (średnia ocen w portalu Metacritic - 87/100), to już wspomniany Pokemon Rumble Blast został przyjęty bardzo krytycznie (średnia ocen - 59/100).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje