Zapowiedź nowego Batmana już na The Game Awards 2019?

Według najnowszych doniesień nie będziemy już długo czekać na kontynuację przygód najważniejszego z bohaterów stajni DC, a przynajmniej jej oficjalną zapowiedź.

Jeśli nie możecie się doczekać nowej gry z serii Batman Arkham, to mamy dla Was dobre wieści - jak bowiem wynika z najnowszych plotek, oficjalna prezentacja gry nastąpi już 13 grudnia podczas rozdania nagród The Game Awards 2019. Takimi informacjami podzielił się z nami YouTuber znany jako Slcmof, który zdradził przy okazji, że nowa produkcja będzie nosić tytuł Batman: Arkham Legacy, a nie jak sugerowano dotychczas Batman: Court of Owls.Ta skupiać ma się na rodzinie Batmana, tj. współpracujących z nim bohaterach, którzy wspólnie zmierzą się z Trybunałem Sów, czyli potężną organizacją od dawna sterującą poczynaniami Gotham (wiadomo już, skąd pomyłka związana z tytułem gry). W odróżnieniu jednak od poprzednich odsłon, gdzie mogliśmy zagrać tymi bohaterami dosłownie epizody, tym razem mają oni odegrać większą rolę. Największa z nich przypaść ma zaś postaci Damiana Wayne’a/Robina, czyli syna Batmana.

Reklama

Warto jednak podejść do tego wszystkiego na chłodno, bo to już nie pierwszy raz, kiedy WB Games Montreal ma być gotowe do prezentacji gry. Do tej pory nic z tego nie wyszło, choć doniesienia na jej temat docierają do nas od blisko roku, a przedstawiciele studia zdają się bawić z fanami w kotka i myszkę, regularnie podgrzewając atmosferę. Poza tym, coraz częściej mówi się o tym, że deweloper pracuje jednocześnie nad inną dużą grą, która również ma być osadzona w uniwersum DC, więc na brak pracy nie narzeka i kolejne opóźnienia nie byłyby niczym zaskakującym.

Tak czy inaczej, miejmy nadzieję, że 13 grudnia jest ostatecznym terminem i zgodnie z planem doczekamy się prezentacji gry oraz poznamy wszystkie interesujące nas szczegóły, w tym datę premiery i platformy, na jakie zmierza. Przypominamy też, że jeśli chodzi o samo The Game Awards 2019, to największym faworytem jest Death Stranding od Hideo Kojimy, które zostało nominowane w 8 kategoriach,w  tym najważniejszej Gra roku.

Daniel Górecki - ITHardware.pl

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama