Reklama

Zapowiedź Borderlands 3 niemal pewna - ujawniono teaser

​Dzisiaj w Bostonie startuje impreza PAX East, gdzie - na co wskazują wszystkie znaki na niebie i w internecie - doczekamy się zapowiedzi kooperacyjnej strzelanki Borderlands 3. Po niedawnych obrazkach na Twitterze teraz pora na teaser, który nie zostawia już niemal żadnych złudzeń.

Najpierw deweloperzy opublikowali na Twitterze wiele mówiący obrazek, wykonany w charakterystycznym stylu graficznym, dobrze znanym z poprzednich części serii. Oglądamy znak drogowy z napisem "28 Marca, Boston, Massachusetts". To już dzisiaj! O godzinie 19:00!

Prezentowana data nie była przypadkowa, ponieważ dzisiaj wieczorem polskiego czasu startuje właśnie impreza PAX East, trwając do końca miesiąca. Żeby nie było jakichkolwiek niedomówień, wspominany znak drogowe w rogu prezentuje także nieco przyciętą liczbę 3, jak w Borderlands 3.

Reklama

Teraz otrzymaliśmy zamieszczony poniżej teaser, zapraszający do destrukcji. Oglądamy wielu dobrze znanych przeciwników i inne charakterystyczne elementy serii. Szczegóły na temat nowej gry nie są obecnie znane, lecz nieoficjalnie mówi się o czterech nowych klasach postaci oraz kilku planetach.

Co najważniejsze, anonimowi informatorzy zapewniają, że tym razem każda z klas postaci otrzyma więcej niż jedną umiejętność specjalną do wykorzystania, co powinno znacznie urozmaicić akcję. Do tego - tradycyjnie - mnóstwo losowo generowanej broni do znalezienia, podatną na modyfikacje.

Nie jest większą tajemnicą, że Borderlands 3 - kolejna odsłona cyklu łączącego gatunek RPG z pierwszoosobową strzelanką - powstaje, choć gry oficjalnie nie zapowiedziano. Już w 2017 roku szef Gearbox Software zasugerował, że nad projektem pracuje 90 procent członków ekipy.

Wydaje się, że takie połączenie gatunków idealnie wpasowuje się w obecne trendy. Na rynku królują bowiem gry wydawane jako usługi, z elementami RPG oraz naciskiem  na pozyskiwanie coraz to mocniejszych elementów arsenału, co od zawsze jest kluczową atrakcją serii Borderlands.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy