Reklama

Zapowiedź Batmana od Rocksteady już w przyszłym tygodniu?

Całkiem możliwe, że już w przyszłym tygodniu może zostać zapowiedziana nowa - powstająca najprawdopodobniej w studiu Rocksteady - gra z Batmanem. Zdaje się sugerować to grafika promocyjna, która wyciekła do sieci.

W internecie pojawiło się zdjęcie przedstawiające banner promocyjny, na którym widnieje wielki napis "Batman" wpisany w charakterystyczny znak rozpoznawczy Mrocznego Rycerza.

Grafika jest ponoć częścią nowych materiałów marketingowych, które dwa dni temu otrzymał amerykański GameStop - tak przynajmniej twierdzi pragnący zachować anonimowość pracownik sklepu w rozmowie z serwisem Kotaku. Wśród nich znalazł się jeszcze plakat Zeppelin, który również powiązany jest w jakiś sposób z Batmanem. Z kolei wspomniany wyżej banner - będący jednym z największych elementów zestawu - ma zostać wywieszony dopiero 3 marca.

Reklama

Nie wiadomo, czego dokładnie dotyczą materiały promocyjne - tego pracownik GameStopu nie chciał bowiem zdradzić. Opcje są dwie, a pierwszą jest zapowiedziany niedawno dodatek do Batman: Arkham Origins, czyli Cold, Cold Heart. Choć ma ukazać się w kwietniu (a więc jego reklamowanie wydaje się logicznym posunięciem), wydaje się mało prawdopodobne, by bannery i plakaty związane były właśnie z tym rozszerzeniem. Wystarczy popatrzeć na napis na grafice widocznej nad newsem - nie za bardzo pasuje on do zimowego klimatu DLC.

Bardziej prawdopodobne jest, że materiały poświęcone są zupełnie nowej grze z Batmanem. Na początku lutego Jan Meijros, dziennikarz duńskiego IGN-u, chwalił się na Twitterze, że odwiedził siedzibę studia Rocksteady, tłumacząc jednocześnie, że o tym, co widział, nie może mówić przez około miesiąc. A termin ten mija właśnie - niespodzianka! - w okolicach 3 marca, czyli tego samego dnia, w którym GameStop ma wywiesić banner promocyjny. Przypadek? Niewykluczone, ale nie chce mi się w to wierzyć.

Całkiem możliwe, że wszystko wyjaśni się wkrótce: w przyszłym tygodniu magazyn Game Informer - którego właścicielem jest GameStop - ujawni swój temat okładkowy. Jeśli nasze podejrzenia się sprawdzą, powinien nim być właśnie nowy Batman.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy