Reklama

Zamknięte testy Anthem już za tydzień

​Electronic Arts ogłosiło, że zamknięte testy sieciowej gry akcji Anthem odbędą się już za tydzień, w weekend 8-9 grudnia. Treści będą ograniczone i dostępne przez ograniczony czas, podczas gdy Electronic Arts będzie wprowadzało zmiany w rozgrywce oraz konfiguracji serwerów.

Dlatego też alpha nie będzie dostępna przez cały czas, lecz jedynie w określonych terminach. Przeliczenie na polski czas komplikuje nieco sytuację, ponieważ godziny startu prezentują się następująco: piątek o 19:00, sobota o drugiej nad ranem, sobota o 19:00 oraz niedziela o drugiej nad ranem.

Aby przystąpić do testów, należy zarejestrować się na specjalnej stronie internetowej, wybrać interesującą nas platformę sprzętową oraz wypełnić krótką ankietę. Konieczne będzie także podpisanie umowy o poufności, więc publikacja materiałów z rozgrywki nie wchodzi w grę.

Reklama

Warto się pośpieszyć ze zgłaszaniem, ponieważ zapisy trwają tylko do najbliższego poniedziałku, 3 grudnia. Co więcej, nawet jeśli mamy szczęście i zostaniemy zaakceptowani, to na serwerach w określonych przedziale czasowym może zabraknąć miejsc, więc będziemy musieli ustawić się w kolejkę.

Plus jest taki, że jeśli zostaniemy zaakceptowani do testów, to odpowiednią informację zwrotną otrzymamy z wyprzedzeniem, by móc pobrać wszystkie potrzebne pliki jeszcze przez startem zamkniętej alphy, by później nie marnować czasu i po prostu grać.

Electronic Arts zapewnia także, że testy przeznaczone są głównie do testowania systemów tworzenia rozgrywek oraz odpowiedniego balansowania obciążeniem na serwerach, więc wrażenia z rozgrywki mogą być dość niestabilne, podczas gdy twórcy będą wprowadzali ciągłe zmiany i poprawki.

Jeśli o BioWare mowa, to studio ma pewne dobre informacje także dla osób, które nie są do końca zainteresowanie Anthem. Jak poinformowano na oficjalnym blogu firmy, już wkrótce powinniśmy doczekać się zapowiedzi związanej z całkiem nowym projektem z serii Dragon Age.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy