Zamknięta alfa For Honor największą w historii Ubisoftu

​Firma Ubisoft podzieliła się garścią interesujących statystyk związanych z przeprowadzoną niedawno zamkniętą alfą grą For Honor. Wydawca pochwalił się, że było to największe tego typu wydarzenie w historii spółki.

W minioną niedzielę zakończyła się kolejna faza zamkniętych testów alfa gry akcji For Honor. Ubisoft ujawnił kilka informacji związanych z wydarzeniem, które - jak się okazuje - było dla firmy dużym sukcesem.

Wydawca przekonuje, że testy były największe w historii koncernu. Przedstawiciele spółki nie podali jednak dokładnych danych liczbowych, ograniczając się jedynie do stwierdzenia, że grę wypróbowały "setki tysiące" graczy.

Osoby, które sprawdziły wczesna wersję For Honor, mieli na zabawie spędzić średnio 4 godziny i 38 minut, tocząc zmagania w trybach Duel, Brawl i Domination. Ubisoft chwali się też, że ponad jedna trzecia użytkowników grała przez trzy dni lub więcej. Warto zaznaczyć, że alfa trwała cztery dni.

Reklama

To jednak nie wszystko. Testerzy w sumie wykonać 5,8 miliona wirtualnych egzekucji oraz pokonać 89,6 milionów przeciwników. Twórcy przewidują też, że zainteresowanie chęcią wzięcia udząłu w nadchodzącej becie będzie 40% wyższe niż w przypadku jakiekolwiek innego tytułu udostępnionego w ramach przedpremierowych testów.

For Honor ukaże się 14 lutego na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: For Honor
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy