Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Zagraj już dziś w Call of Duty: Black Ops 4 Blackout dzięki darmowemu okresowi próbnemu

Blackout, popularny tryb battle royale Call of Duty: Black Ops 4, jest już dostępny do pobrania za darmo na wszystkich platformach. Od dziś do 24 stycznia obowiązuje darmowy okres próbny Blackout, który udostępnia całość intensywnej akcji cechującej ten tryb gry.n 4, Xbox One i PC rozpoczyna się darmowy okres próbny popularnego trybu battle royale Black Ops 4.

Blackout zawiera postaci, lokalizacje, broń i sprzęt z całej serii Black Ops, zachowując charakterystyczny dla niej styl rozgrywki uwielbiany przez fanów - a wszystko to na największej mapie w historii marki. Darmowy okres próbny rozpoczyna się dziś na PlayStation 4, Xbox One oraz, ekskluzywnie poprzez Blizzard Battle.net, na PC. Zakończy się o 19:00 CET, 24 stycznia.

Reklama

"Reakcja społeczności Call of Duty na Blackout była niesamowita. Uwielbiamy przyglądać się temu, jak gracze odnajdują się w tym trybie, rozwijając rozgrywkę i przenosząc ją na nowy poziom. Nie możemy się doczekać, aż będziemy mogli powitać nowych graczy i zaprosić ich do doświadczenia unikatowego battle royale w stylu Black Ops w Blackout" - powiedział Dan Bunting, współdyrektor studia Treyarch. .

Blackout pozwala graczom na grę solo lub dołączenie do przyjaciół w duetach i czwórkach w celu zmierzenia się z innymi w bitwie na lądzie, morzu i w powietrzu. Uczestnicy meczu będą walczyć jako jedna z wielu dostępnych postaci w lokalizacjach inspirowanych mapami z historii serii, takimi jak Nuketown, Firing Range, Raid, Cargo i inne, co zapewnia możliwość użycia w akcji różnorodnych stylów rozgrywki przystosowanych do każdego rodzaju gracza.

"Przyglądanie się ogromnej kreatywności i rozrywce, które nasi gracze czerpią z trybu już od pierwszego rozegranego meczu, jest niesamowite. Jako developerów gier, od zawsze fascynowało nas oglądanie klipów i streamów pokazujących graczy w akcji, więc nie możemy się doczekać, aż dołączy do niej jeszcze więcej osób" - powiedział Mark Gordon, współdyrektor, Treyarch

Jeśli gracz zdecyduje się po darmowym okresie próbnym na zakup pełnej gry, całe jego postępy i wszystkie zdobyte w tym czasie przemioty są zachowywane i dostępne od ręki. Podczas okresu próbnego będzie też można dołączyć do ekscytującej playlisty Down But Not Out. Ten tryb jest przeznaczony dla czwórek i pozwala wyeliminowanym członkom drużyny gracza zeskoczyć z powrotem na teren gry i dołączyć do walki przy każdym kolejnym zmniejszeniu strefy - oprócz ostatniego koła. "Down But Not Out" jest już dostępne na PlayStation 4, a niedługo pojawi się także na innych platformach.

Gra Call of Duty: Black Ops 4 jest wydawana przez Activision i tworzona przez Treyarch przy dodatkowym wsparciu developerskim od Raven Software i wersją PC tworzoną przez Beenox.

Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty: Black Ops 4

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje