Żaba Kermit dołączył do bohaterów gry "Disney Speedstorm"

Grono bohaterów gokartowej wyścigowej gry wideo "Disney Speedstorm" powiększyło się. Ta oparta na modelu free-to-play ściganka umożliwia wzięcie udziału w wyścigach, w których ścigają się bohaterowie i złoczyńcy z produkcji Disneya i studia Pixar. Startują oni na torach zainspirowanych światami, z których się wywodzą.

Wydana po raz pierwszy we wrześniu ubiegłego roku gra "Disney Speedstrom" miała wśród swoich pierwszych zawodników takie postaci jak m.in. kapitan Jack Sparrow, Myszka Miki oraz Bestia. Kolejne postaci dodawane są regularnie, a jak przystało na model free-to-play, dołączenie do gry jest darmowe. Istnieje jednak możliwość zakupienia specjalnych dodatków do gry.

Jak każdy kierowca gokarta w "Disney Speedstrom", Żaba Kermit otrzymał specjalną moc nazwaną w jego przypadku: Banjo Connection. Zapożyczona została od wykonywanej przez Kermita na banjo słynnej piosenki "Rainbow Connection". Aktywowanie tej mocy w normalnym trybie sprawia, że kart Kermita zyskuje dodatkowy zastrzyk paliwa, które sprawia, że gdy zbliża się do niego przeciwnik, maszyna błyskawicznie przyspiesza. Aby tego dokonać, Kermit musi zagrać na banjo energiczną melodię.

Reklama

Jest też opcja specjalnego uruchomienia mocy Banjo Connection. W oficjalnym jej opisie przygotowanym przez wydawcę gry, firmę Gameloft i cytowanym przez portal Variety, czytamy, że gdy Kermit zaczyna grać na banjo uspokajającą melodię, na krótki czas staje się niezniszczalny. Jeśli wtedy zbliży się do niego przeciwnik, maksymalna prędkość jego gokarta zostaje zredukowana, a Kermit zdobywa dodatkowe paliwo.

Na oficjalnym kanale gry na serwisie Youtube opublikowano również nowy dodatek do "Disney Speedstorm", jakim jest ekskluzywny kart należący do Mulan. Wcześniej zaprezentowano też podobny pojazd Ralpha Demolki. W kwietniu do gry dołączone zostały postaci z filmu o jego przygodach. Wśród nich sam Ralph oraz Wandelopa von Cuks.

PAP life
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama