Reklama

Za tydzień specjalny pokaz Square Enix

​Square Enix poinformowało, że na 18 marca zaplanowało specjalny pokaz wideo pod tytułem Square Enix Presents, w stylu prezentacji Nintendo Direct. 40-minutowa impreza zostanie poświęcona na prezentację nowych i zapowiedzianych już tytułów, z naciskiem na nową odsłonę Life is Strange.

Ta odcinkowa seria z paranormalnym zacięciem cieszy się dużą popularnością, a została zakończona w grudniu 2019 roku na drugim sezonie. Za prace zapewne ponownie odpowiedzialne będzie francuskie Dontnod Entertainment, lecz szczegóły nie są jeszcze znane - być może dostaniemy coś innego.

O trzeciej odsłonie mówi się już od jakiegoś czasu, a jej istnienie ujawniono obok rozszerzenia Endwalker do Final Fantasy 14 oraz Final Fantasy 7 Remake Intergrade na PlayStation 5. Te projekty już potwierdzono, ale być może pokaz przełoży się na dodatkowe szczegóły na ich temat.

Reklama

Poza tym pojawić się mają polskie Outriders, Balan Wonderworld, Just Cause Mobile, Tomb Raider,  oraz Marvel’s Avengers. Ta ostatnia gra otrzyma w przyszłym tygodniu dużą aktualizację, a w temacie Tomb Raider niedawno ujawniono zbiorcze wydanie trzech ostatnich odsłon - na razie nieoficjalnie.

Do tego nowego projekty mobilne od Square Enix Montreal. Square Enix to kolejna forma - obok Nintendo czy Sony - która wydaje się porzucać E3, które w dobie koronawirusa radzi sobie słabo. Takie przygotowywanie własnych prezentacji jest chyba logiczne i daje wydawcy większa kontrolę.

Przekaż 1% na pomoc dzieciom - darmowy program TUTAJ

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje