Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Z okazji drugich urodzin Rocket League otrzyma obszerną aktualizację

W przyszłym miesiącu niezależne Rocket League obchodzi swoje drugie urodziny. W związku z tym twórcy ze studia Psyonix przygotowali dla graczy niespodziankę w formie bezpłatnej aktualizacji.

Łatka przyniesie ze sobą wiele nowości. Jednym z elementów patcha jest kolejny stadion - Champions Field. Lokacja dostępna będzie w trzech trybach - rywalizacji, casual i meczach prywatnych.

Reklama

Pojawi się także stacja radiowa odtwarzająca muzykę od wytwórni Monstercat. Gracze otrzymają również dwa dodatkowe modele samochodów, które znajdą w specjalnych skrzyniach. Co ważne, te skryją też porcję innych elementów służących do dostosowania wozów do własnych preferencji. Część zgarniemy za darmo.

Ponadto w planach jest opcja, która pozwoli zmodyfikować wygląd pozostawianych na trawie śladów i wybuchów towarzyszących strzeleniu bramki oraz dzwięki silników. Nie zabraknie oczywiście następnych osiągnięć do odblokowania.

Aktualizacja ukaże się 5 lipca, a więc na dwa dni przed debiutem Rocket League na PC i PS4. Łatka trafi przy tym nie tylko na wspomniane platformy sprzętowe, ale i na konsolę Xbox One, na której gra zadebiutowała w lutym ubiegłego roku.

Produkcja opiera się na nietypowych mechanizmach zabawy. Bierzemy udział w meczu piłkarskim, ale rozgrywanym z pomocą samochodów wyposażonych w napęd rakietowy. Jeden zespół może składać się z maksymalnie czwórki osób. Poniżej można obejrzeć zwiastun prezentujący nowości, które twórcy wprowadzą w nadchodzącej aktualizacji:

Dowiedz się więcej na temat: Rocket League

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje