Reklama

​Youtuber stworzył komputer z wykorzystaniem funkcjonalnej toalety

Widzieliśmy już wiele projektów użytecznych, funkcjonalnych, pragmatycznych. Ten, który zaprezentujemy w materiale, jest po prostu... intrygujący. Jeden z youtuberów postawił przed sobą zadanie - zbudowanie komputera z wykorzystaniem toalety... i można stwierdzić, że udało mu się dopiąć swego.

Youtuber działający w sieci jako "Basically Homeless" tworzy na swoim kanale nietypowe projekty gamingowych komputerów. Kilka miesięcy temu udało mu się przekształcić zwykły opiekacz do kanapek w komputer do grania. Dosłownie chwilę później twórca skomponował komputer... z lodówki.

Kilkanaście dni temu na kanale "Basically Homeless" pojawił się jeszcze bardziej intrygujący film o tytule "I Turned My Toilet Into a Gaming PC". Jak wskazuje sama nazwa, youtuber podjął się wyzwania stworzenia projektu komputera z wykorzystaniem... sedesu.

Reklama

Efekt pracy i konfiguracji wszystkiego możecie zobaczyć na ponad 10-minutowym filmie prezentującym wysiłki youtubera. W klipie twórca przyznał, że kilka miesięcy poświęcił na to, by nauczyć się ciąć porcelanę i pojąć tajniki pracy hydraulika.

Komputer i sedes w jednym. Absurdalny projekt youtubera stał się faktem

Projekt ten jest o tyle intrygujący, że komputer działa zupełnie niezależnie od funkcjonalnej toalety, z której również można korzystać. Podzespoły komputera oddzielone są od mechanizmów połączonych z siecią wodociągową. Autor tego "dzieła" - jak sam podkreślił - wykorzystał bardzo dużo kleju do realizacji takiego przedsięwzięcia.

A jeśli mowa już o podzespołach, które znalazły się wewnątrz sedesu, to na pokładzie ujrzymy procesor Intel i7-12700 wspierany kartą graficzną NVIDIA GeForce RTX 3060 w wersji 12 GB. Konfiguracja bazuje na płycie głównej ASUS Z690-G ROG Strix Gaming, a jednostka wyposażona została w dwie kości RAM G.Skill Trident - każda po 32 GB. Oczywiście dopełnieniem wszystkiego jest liczne bogactwo RGB.

Jak oceniacie ten projekt?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy