Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Xenoblade Chronicles: Definitive Edition – nadchodzi kolejny must-have na Nintendo Switch

Od premiery odświeżonej wersji Xenoblade Chronicles dzielą nas już tylko tygodnie. W czasach kiedy gry przesuwane są o kolejne miesiące, a wirus cały czas zmusza do przesiadywania w domu, długi i wciągający jRPG może okazać się zbawieniem.

Jeżeli graliście w Xenoblade Chronicles 2 na Nintendo Switchu wiecie pewnie doskonale, z jak udaną serią mamy tutaj do czynienia. Gra ujrzała światło dzienne pod koniec 2017 roku i bardzo szybko podbiła serca fanów gatunku. Walka była angażująca, oryginalny świat szybko wkręcał w przedstawioną fabułę, a liczba godzin potrzebnych na skończenie całej przygody gwarantowała rozrywkę na długie tygodnie.

Reklama

Teraz przyszedł z kolei czas na powrót do przeszłości. Zamiast dalej drążyć uniwersum Xenoblade Chronicles, twórcy postanowili odświeżyć pierwszą część gry i przedstawić ją mniej doświadczonym fanom. Biorąc również pod uwagę fakt, że oryginał ukazał się blisko dziesięć lat temu, wyłącznie na Wii U, osób nieświadomych ogromu tej serii może być sporo.

Xenoblade Chronicles: Definitive Edition pozwoli graczom odkryć historię Shulka, który wraz ze swoimi przyjaciółmi przemierza świat w celu pokonania armii mechanicznych rywali, Mechonów. Podobnie jak w drugiej części, na pierwszym planie znajduje się potężna broń, jedyny sposób na stawienie czoła silnemu przeciwnikowi. W tym przypadku jest to Monado. 

Odświeżenie Xenoblade Chronicles to doskonała okazja dla weteranów serii na powrót do gry i sprawdzenie, jak tytuł prezentuje się na ekranie przenośnej konsoli Nintendo. Fani dwójki albo osobó, które planują dopiero rozpocząć swoją przygodę z tą marką zobaczą jej początki. Doświadczycie prawdziwego origin story rodem z komiksowego świata.

Xenoblade Chronicles: Definitive Edition na Nintendo Switchu zadebiutuje już 29 lipca. Na parę dni przed oficjalną premierą możecie spodziewać się również recenzji na łamach naszego portalu, która ostatecznie pozwoli odpowiedzieć na pytanie, czy jest to gra warta waszego zainteresowania.

Dowiedz się więcej na temat: Xenoblade Chronicles: Definitive Edition

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje