XEL: Demonstracyjna wersja gry już dostępna

​Pora wyruszyć na przygodę, w której odkrywanie własnych wspomnień jest równie nietypowe i ekscytujące, co eksploracja obcej planety. Wydawca, Assemble Entertainment, wraz z twórcami z Tiny Roar udostępniają graczom wersję demonstracyjną przygodówki XEL. Pełna wersja gry trafi na PC oraz Nintendo Switch latem tego roku.

Podróżniczka Reid straciła pamięć, utknęła w obcym świecie i wpadła w nieskończoną pętlę czasową. Tylko skok na głęboką wodę, w odmęty podświadomości może doprowadzić ją do wiedzy, która pozwoli na ucieczkę z tego miejsca.

Poruszanie się po czasie i przestrzeni na szczęście nie jest aż tak bolesne! Będąc ukłonem w stronę klasycznych tytułów z serii Zelda, XEL łączy sci-fi fantasy z dobrą starą szkołą eksploracji lochów, tworząc enigmatyczny świat pełen wymagających zagadek, okrutnych bossów oraz zabawnych bohaterów.

Reklama

Zaprezentowane po raz pierwszy w trakcie Indie Live Expo 2022 na Steamie, nowe demo XEL to aż 30 minut rozgrywki. Oprócz fragmentu przygody, gracze będą mieli okazję zetrzeć się z pierwszym bossem - groźnym Nadzorcą.

W towarzystwie Chapa, odważnego, świadomego miecza, Reid trafi na nikczemnych i przebiegłych wrogów, ale także będzie musiała stawić czoła swojej zagadkowej przeszłości. W jaki sposób jej los łączy się z tym zdumiewającym światem i jak odzyska wspomnienia, które utraciła?

XEL pojawi się na Windows PC (Steam i GOG) ooraz na Nintendo Switch już latem 2022 r. Wersja na Xbox Series S|X, Xbox One, PlayStation 4/5 pojawi się w późniejszej części roku.

materiały prasowe
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy