XDefiant z kolejnymi testami. W strzelankę zagracie na wszystkich platformach

W ostatnich tygodniach o XDefiant usłyszeliśmy sporo sprzecznych ze sobą wieści związanych m.in. z namnażającymi się problemami w procesie produkcyjnym gry. Na szczęście tytuł od Ubisoftu będziemy mogli niebawem wytestować.

XDefiant po raz pierwszy sporą furorę na gamingowym rynku poczynił w ubiegłym roku, kiedy to testy FPS-a przyciągnęły prawdziwe tłumy. Na Twitchu produkcja oglądana była przez ogromne rzesze użytkowników serwisu. W pewnym momencie XDefiant cieszył się większą popularnością niż Call of Duty: Modern Warfare 2 i Warzone 2 łącznie.

XDefiant swoim gameplayem przypomina nieco hybrydę wspomnianego Call of DutyVALORANTA. Strzelanka ma szansę wpasować się w gusta miłośników dynamicznych shooterów, w których sporą rolę robią nie tylko indywidualne umiejętności strzeleckie, ale także zdolności wykorzystania umiejętności postaci zaprojektowanych w grze.

Reklama

Pomimo ciekawych zapowiedzi, XDefiant przez kolejne miesiące nie otrzymał wyznaczonej daty premiery gry. W tym roku w sieci pojawiło się sporo doniesień, że Ubisoft boryka się z problemami w procesie produkcyjnym nad tym tytułem. Osoby zarządzające projektem miały wymagać by "XDefiant jak najmocniej przypominał gry z serii Call of Duty".

Do tych nieoficjalnych plotek odniósł się sam producent wykonawczy XDefiant, Mark Rubin, zaprzeczył plotkom związanym z upodobnianiem gry do Call of Duty, dodając, że opóźnienia skorelowane są z chęcią zoptymalizowania gry, pousuwania błędów i integracji właściwego netcode’u.

Dosyć sensacyjnie Ubisoft ogłosił właśnie, że od 19 do 21 kwietnia XDefiant będziemy mogli wytestować kolejny raz zupełnie bezpłatnie. Testy rozpoczną się o godz. 19:00 polskiego czasu i będą obowiązywać na platformach: PC, Xbox Series X/S oraz na PlayStation 5. Spekulacje mówią, że po tych testach możemy finalnie otrzymać zapowiedź premierową tej strzelanki.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: XDefiant | Ubisoft
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy