Reklama

XCOM: Shooter zmieni nazwę? 2K Games rejestruje domeny

Pamiętacie XCOM-a? Tak, to ten FPS, który miał być oficjalną kontynuacją strategii turowych.

Gra - delikatnie pisząc - nie przypadła do gustu fanom i 2K Games postanowiło rozpocząć prace od nowa. W międzyczasie ukazał się remake XCOM: Enemy Unknown powracający do korzeni serii, a o tamtym shooterze słuch zaginął. Całkiem możliwe, że zdecydowano się zmienić jego nazwę.

Tak twierdzi bloger Superranuation, który odkrył, że 2K Games zarejestrowało niedawno cztery domeny internetowe. W połowie pojawia się nazwa The Bureau Game (dwie pozostałe to whathappenedin62.com i whathappenedin62.net). Superannuation podejrzewa, że może to być nowy tytuł XCOM-a, o którym od dawna nie wiadomo zupełnie nic.

Reklama

Skąd ten wniosek? W grze mieliśmy wcielić się w agenta FBI Williama Cartera. Niewiele osób spoza USA wie pewnie, że pełna nazwa agencji brzmi właśnie Federal Bureau of Investigation. Tytuł Bureau mógłby więc teoretycznie pasować. Sama akcja produkcji miała być osadzona w roku 1962, co zgadza się z kolejnymi dwoma adresami.

Poza tym - na co zwraca uwagę Superranuation - po sukcesie gry XCOM: Enemy Unknown 2K Games może chcieć uniknąć sytuacji, w które marka byłaby kojarzona z dwiema zupełnie odmiennymi gatunkowo grami.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje