Reklama

Xbox One z opcją testowania pełnych wersji gier przez jeden dzień?

Wydawcy szukają alternatyw dla dem, których zrobienie zabiera zbyt dużo czasu i środków. Jednym ze sposobów jest nałożenie czasowego ograniczenia na pełną wersję gry.

I tą drogą postanowił najwyraźniej pójść Microsoft, który - jak wynika z informacji, które pojawiły się w sieci - zamierza umożliwić posiadaczom Golda zagrać przez jeden dzień w ostateczne wydanie danej produkcji.

Jeden z użytkowników Reddita opublikował zdjęcia pokazujące sekcję Games with Gold na Xboksie One. Obok gier, które posiadacze złotego konta Xbox Live, mogą w tym miesiącu pobrać za darmo - Strike Suit Zero i Crimson Dragon - pojawiła się jeszcze Max: The Curse of Brotherhood.

Produkcję można było ściągnąć beż żadnych opłat w lipcu, tym razem jednak widnieje przy niej napis "zagraj za darmo przez dzień z Goldem". Nie wiadomo niestety, na ile fotografie są autentyczne, ale jeden z fanów zapytał o nie za pośrednictwem Twittera pomoc techniczną Xboksa. Jej odpowiedź: "Wygląda na to, że to prawda. Wkrótce się odezwiemy".

Reklama

Powyższy wpis nie pozostawia więc raczej wątpliwości - wkrótce posiadacze Golda będą mogli za darmo przez jeden dzień testować pełne wersje wybranych gier. To chyba dobry pomysł, zwłaszcza, że gracze często narzekają, że twórcy nie udostępniają dem swoich produkcji.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama