Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Xbox One: Wysyp potencjalnych hitów na targach E3 2015?

Gigant z Redmond zamierza umilić życie posiadaczom systemu Xbox One. A co bardziej cieszy graczy, jeśli nie nowe, świetnie zapowiadające się tytuły?

W porównaniu do swoich rywali z Japonii - Sony i Nintendo - Microsoft nie posiada zbyt rozbudowanego portfolio, jeśli chodzi o tytuły ekskluzywne. To doskonały powód, by w końcu poszerzyć swoją ofertę. W ubiegłym tygodniu szef działu Xbox, Phil Spencer, za pośrednictwem społecznościowego serwisu Twitter - link do konwersacji tutaj - zapowiedział, że firma zamierza skupić się na powiększaniu listy dostępnych pozycji od deweloperów "first party" na platformę Xbox One.

Reklama

Efektem tych działań ma być wysyp nowości dla właścicieli Xboxów One, w tym jednej szczególnej - Spencer potwierdził, że na tegorocznym Electronic Entertainment Expo (E3) w Los Angeles, ujawni także zupełnie świeżą markę na wyłączność.

Szef konsolowej dywizji MS pokusił się nawet o stwierdzenie, że targi E3 2015 będą dla amerykańskiej firmy najlepsze w całej historii, jeśli chodzi o temat nowych gier od deweloperów, którzy pozostają z MS na zasadach ścisłej współpracy.

Oczywiście nie oznacza to, że Microsoft nie ujawni projektów od pozostałych firm, tzw. "third party" - Spencer wyjaśnił, że ich produkty wciąż będą odgrywać ogromną rolę podczas prezentacji koncernu. Jednak największy nacisk zostanie położony na nowe propozycje Microsoftu.

Czego właściwie mogą spodziewać się gracze? Jak na razie w temacie panuje całkowita cisza, dlatego śmiało można obstawiać kolejne odsłony takich serii, jak m.in.: Gears of War, Halo, czy Forza. Z kolei jeśli chodzi o opisywaną wyżej nową markę, to Spencer stwierdził jakiś czas temu, że Microsoft pracuje nad tajnym projektem, szybko zaprzeczając, że nie jest on związany ani z gatunkiem strzelanek,  ani wyścigów. Cóż, możliwości wciąż pozostaje wiele. Zapowiada się ciekawy początek wakacji - my już nie możemy się doczekać, co tym razem amerykańska firma ma zamiar w najbliższych miesiącach umieścić w swoim sklepie.

Przekonamy się o tym już prawdopodobnie w okolicach 15 czerwca - wtedy właśnie rozpoczynają się targi E3. A wy w co najchętniej zagralibyście na nowym Xboksie? Dajcie znać w komentarzach poniżej.

Dowiedz się więcej na temat: Xbox One

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje