Xbox One: Nagrywanie filmików tylko dla złotych użytkowników

Jedną z ciekawszych opcji obu next-genów będzie możliwość nagrywania filmików z rozgrywki, które potem można publikować w internecie.

Niestety przyszli posiadacze Xboksów One będą w nieco gorszej sytuacji - aby skorzystać z tego "ficzera", będą musieli mieć wykupione złote konto w Xbox Live. Na pocieszenie pojawiły się trzy zwiastuny prezentujące pada od XBO, headseta i systemu do ładowania.

W rozmowie z serwisem One Hit Pixel przedstawiciel Microsoftu potwierdził, że opcja nagrywania filmików w Xboksie One będzie zarezerwowana tylko dla posiadaczy złotego konta Xbox Live. Trochę szkoda, że trzeba będzie płacić za coś, co na przykład na pecetach mamy za darmo.

Co na to japoński konkurent? Na Twitterze Shuhei Yoshida, prezes Sony Worldwide Studios, potwierdził, że na PS4 opcja nagrywania filmików z rozgrywki dostępna będzie dla wszystkich i nie wymagać ma posiadania płatnego konta PS Plus. Kolejny punkt dla Sony...

Tymczasem możemy obejrzeć trzy zwiastuny prezentujące pada, headseta i systemu ładowania.

Chcesz być na bieżąco z nowinkami ze świata elektronicznej rozrywki? Najważniejsze informacje dnia znajdziesz na naszym nowym profilu w serwisie Facebook. Wystarczy kliknąć - POLUB NAS.

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje