Reklama

Xbox One: Kolejne gry z kompatybilnością wsteczną

​Trzy gry z serii The Walking Dead będą dostępne na konsoli od Microsoftu. Jeśli macie wersję gry na X360 to dostaniecie możliwość pogrania na konsoli Xbox One.

Jeżeli nie masz w co grać, to nie musisz szukać nowych tytułów. Właśnie kolejne trzy gry z Xboxa 360 trafią na Xbox One w ramach kompatybilności wstecznej. Udział w procesie rozszerzenia funkcjonalności przypadł produkcjom od Telltale, a dokładniej mówiąc - serii The Walking Dead.

Jeżeli jesteś fanem twórczości Telltale, gier o zombie lub serialu The Walking Dead, to z pewnością ucieszysz się, że wersje Xbox 360 gier The Walking Dead, The Walking Dead: Season Two oraz The Walking Dead: Michonne, będą mogły zostać odtworzone na platformie Xbox One.

Reklama

Tak jak w przypadku innych gier, które doświadczyły kompatybilności wstecznej - jeśli posiadasz fizyczną kopię gry, to wystarczy, że wsadzisz ją do odtwarzacza Xbox One i będzie ona działać. Jeśli posiadasz cyfrową wersję produkcji, to automatycznie pojawi się na konsoli One jako dostępna do pobrania. To doskonała okazja, by odświeżyć sobie przygodę, jeszcze przed nadejściem ostatniego epizodu, który pojawi się w przyszłym roku.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy