Reklama

Xbox Games i Windows Store: Aktualizacja sklepów (6 lutego)

Microsoft, jak co tydzień zaktualizował zawartość swoich elektronicznych sklepów.

Wśród najciekawszych pozycji na pewno wymienić trzeba nową odsłonę legendarnej serii RPG Final Fantasy oraz strategię z kultowego uniwersum Halo, do której dostęp mają teraz nie tylko posiadacze konsoli Xbox 360.

W ofercie Xbox Games znalazły się:

Lightning Returns: Final Fantasy XIII - pobierz grę

Choć premiera nowej odsłony Final Fantasy planowana jest dopiero na 14 lutego, już teraz możecie pobrać obszerne demo i samemu przekonać się czy warto na nią czekać. Fabuła jest kontynuacją poprzednich XIII i XIII-2, jednak sama rozgrywka doczekała się wielu zmian i udoskonaleń.

Reklama

Halo: Spartan Assault - pobierz grę

Halo: Spartan Assault to pierwszy tytuł z serii, który pozwala na zabawę zarówno na telefonie z Windows Phone 8, tablecie i komputerze z Windows 8 lub Windows 8.1 oraz na konsoli Xbox 360. Ta ostatnia doczekała się dodatkowo trybu kooperacji, a także nowych przeciwników, broni i ulepszeń. Jeżeli masz już inną wersję gry, zdobyte przez Ciebie środki oraz zaliczone misje zostaną zsynchronizowane z edycją na Xbox 360.

Z kolei do oferty Windows Store trafiły:

Ilomilo - pobierz grę

Gratka dla miłośników zagadek logicznych. Świat ilo i milo jest nimi przepełniony. Nasze zadanie polega na połączeniu tych dwóch sympatycznych bohaterów. Nie jest to jednak proste, dzieli ich wiele przeszkód, na pokonanie których będziemy musieli znaleźć sposób.

Chory kotek - pobierz aplikację

Propozycja dla młodszych użytkowników tabletów z Windows 8 oraz ich rodziców. Popularna bajka w nowej, multimedialnej formie. Historię możemy śledzić sami, bądź też zdać się na lektora, który miłym głosem przeczyta całość. Bajkę wzbogacono o zestaw puzzli na podstawie ilustracji. Wybór spośród trzech poziomów trudności pozwoli dopasować wyzwanie do wieku dziecka.

Bing Podróże - pobierz aplikację

Szykujesz się do wyjazdu, bądź już na takim przebywasz? Bing Podróże pomogą Ci go zaplanować oraz spędzić w ciekawy sposób. Aplikacja posiada spory zasób informacji o połączeniach lotniczych, hotelach, restauracjach, a także ciekawych obiektach które warto zwiedzić na całym świecie. Dodatkową pomocą jest synchronizacja wersji Windows Phone z aplikacją na Windows 8 lub Windows 8.1.

Zara - pobierz aplikację

Nie chcesz tracić czasu na chodzenie po galeriach handlowych? Z aplikacją Zara możesz przejrzeć najnowsze kolekcje ubrań oraz zamówić je prosto do domu. Dzięki informacjom o najbliższych sklepach, w łatwy sposób dotrzesz do interesujących kolekcji i przymierzysz je na miejscu.

Dowiedz się więcej na temat: Xbox Games

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje