Xbox Game Pass z czterema nowymi grami! Premierę wzbogaciły trzy klasyki EA

Subskrybenci Xbox Game Passa mają przed sobą bardzo ekscytujący wtorek. Obok zapowiadanej od pewnego czasu premiery do usługi trafią jeszcze trzy inne gry.

Kwiecień jest już teraz bardzo udanym miesiącem dla użytkowników Xbox Game Passa. Do popularnej usługi trafiły w ostatnich dwóch tygodniach Botany Major, Kona, LEGO 2K Drive i Superhot: Mind Control Delete. Kilka bardzo ciekawych produkcji wzbogaciło w rezultacie abonament Microsoftu, zapewniając fanom Xboxa liczne, ekscytujące atrakcje. 

Okazuje się jednak, że to nie koniec niespodzianek, jakie szykuje dla graczy Microsoftu. Już 16 kwietnia o 15:00 do Xbox Game Passa trafi Harold Halibut. Przygodowa produkcja studia Slow Bros. zbiera aktualnie bardzo pozytywne recenzje. Krytycy zapowiadają przyjemną dla oka grafikę i angażującą fabułę. O tej samej godzinie Harold Halibut pojawi się również na Steamie oraz PlayStation 5. 

Reklama

Harold Halibut może aktualnie pochwalić się średnią ocen w wysokości 75 na OpenCriticu, co jest bardzo dobrym wynikiem dla takiej niepozornej produkcji. Mamy do czynienia z niszowym mimo wszystko gatunkiem, a przygodowe produkcje z dużym naciskiem na fabułę nie cieszą się zainteresowaniem podobnym do Call of Duty czy EA Sports FC. Na razie tylko 57% krytyków poleca zakup gry, ale dla posiadaczy Game Passa nie będzie to wielu dylemat. 

Ku zaskoczeniu użytkowników Xbox Game Passa, obok tej nowości do usługi trafią kolejne produkcje. Microsoft poinformował bowiem, że PC Game Pass wzbogacono właśnie o: 

  • Populous: The Beginning
  • Sim City 3000 Unlimited
  • Sid Meier's Alpha Centauri Planetary Pack

Klasyki Electronic Arts to doskonała okazja, żeby cofnąć się do początków popularnych serii i porównać je do tych, które teraz królują w poszczególnych gatunkach. Dla graczy PC szczególnie interesujące powinny być gry strategiczne. Jest to gatunek, który w ostatnich latach zaczął częściej debiutować na konsolach, ale przez długi czas kojarzony był głównie z komputerami osobistymi. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Microsoft | Xbox Games Pass
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy