Xbox Game Pass na PC wkrótce znacznie podrożeje

​Koniec ze sprawdzaniem najnowszych gier Microsoftu za 4 złote - abonament Xbox Game Pass na PC od 17 września będzie droższy. Nie podano jeszcze konkretnej kwoty, lecz można zakładać, że ta będzie taka sama, jak w przypadku Xbox Game Pass na konsolach, a więc wyniesie 40 zł miesięcznie.

Obecnie płacimy 18 złotych za miesiąc, lecz nowi użytkownicy mogą przystąpić do inicjatywy, płacąc za pierwszy miesiąc zaledwie 4 złote. Taka forma sprawdzania najnowszych gier Microsoftu na PC okazała się w ostatnim okresie bardzo popularna, obejmując ostatnio choćby nowe Wasteland 3.

Ceny były tak niskie, ponieważ Microsoft prowadził testy usługi na komputerach osobistych. Beta dobiega jednak końca, więc czas na podniesienie cen do "normalnego" poziomu. Jeśli posiadamy już subskrypcję, za następny miesiąc zapłacimy 18 zł, by nie być zaskoczonym i móc anulować opłatę.

Reklama

Szczegóły na temat zmian zostaną przesłane użytkownikom dopiero 17 września i zapewne wtedy poznamy także nową cenę za usługę. Warto dodać, że od jesieni w Game Pass znajdą się także produkcje z abonamentu EA Play od Electronic Arts, w tym FIFA 20, Titanfall 2 i Need for Speed Heat.

Za 54,99 zł miesięcznie możemy także zdecydować się na Game Pass Ultimate, a więc na subskrypcję obejmującą Game Pass na konsole Xbox razem z dostępem do Xbox Live Gold. To jednak oferta skierowana dla zwolenników grania właśnie na Xbox One, a nie dla komputerów osobistych PC.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Xbox Game Pass

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama