Reklama

Xbox Game Pass: Domysły stają się faktem - Outriders dostępne za darmo w dniu premiery

​Futurystyczna, dystopijna rzeczywistość, dużo strzelania i elementy RPG - taki przedsmak klimatu, zaprezentowało demo Outsiders od polskiego studia People Can Fly. Premiera gry zapowiedziana jest na 1 kwietnia i już tego dnia będzie dostępna w Xbox Game Pass, zarówno na konsole, jak i telefony i tablety z Androidem za pośrednictwem Xbox Cloud Gaming (Beta).

Już od 1 kwietnia posiadacze subskrypcji Game Pass na konsole oraz Xbox Game Pass Ultimate będą mogli wskoczyć do prawdziwej hybrydy gatunków, wydanej przez Square Enix. Outriders, bo o niej mowa, łączy w sobie brutalną strzelankę z formułą Role Play.

Akcja gry toczy się w odległej przyszłości, w której gracze - Ziemianie - próbują skolonizować planetę Enoch. W założeniu ma ona stanowić nowy dom dla ludzkości. Jak się jednak okazuje nie jest to wcale takie proste.

Jak się okazuje, tajemnicza burza, zwana Anomalią, zniszczyła każdy rodzaj technologii bardziej zaawansowany od żarówki. Co więcej, doprowadziła do hiper-ewolucji fauny i flory zamieszkującą Enoch, zmieniając je w monstra. Z kolei wysiłki kolonizacyjne przerodziły się w zaciekłą wojnę na wyczerpanie o ostatnie pozostałe zasoby.

Reklama

W produkcji tej gracz wciela się w tytułowego Outridera, przebudzonego z kriostazy po 30 latach od pierwszego lądowania na Enoch. Również ten bohater uległ przemianie. Teraz jest istotą z dostępem do potężnych umiejętności i mocy samo-uzdrawiania, kosztem swoich oponentów. Szczęśliwie dla niego jest to najwyższa pora wykorzystanie nowych talentów. Otaczający świat jest szalejącym polem bitwy.

W Outriders otrzymujemy możliwość stworzenia i dostosowania własnej postaci, w tym wyboru jednej z czterech klas, z której każda oferuje zupełnie inny niszczycielski wachlarz umiejętności. Wykorzystać go można w dwojaki sposób. Pierwszy, by unicestwić wroga. Drugi, by wyruszyć w podróż, prowadzącą do źródła tajemniczego sygnału w nieokiełznanym świecie.

Do dyspozycji graczy są tryby single-player oraz co-op. Ten drugi wprowadza rozgrywkę z maksymalnie dwoma kompanami, w której gracze łączą siły, by przetrwać. Na koniec dodajmy, że ten trzecio-osobowy RPG-Shooter jest cross-platformowy - eksploracji obcej planety można dokonać ze znajomymi, którzy korzystają z innych systemów.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje