Wystartowała Wyprzedaż Halloweenowa na Steam

​W związku z tym, że w tym roku Halloween z powodu pandemii koronawirusa większość z nas spędzi najpewniej w domu, wyprzedaże na Steam, GOG i na innych platformach mają jeszcze większe znaczenie.

Wyprzedaż Halloweenowa na Steam wystartowała w tym roku nieco później niż zwykle i później niż u konkurencji, ale za to potrwa do 2 listopada, więc mamy więcej czasu na wybór przerażających tytułów.

Warto jednak podkreślić, że tym razem obniżkom cen nie będą towarzyszyć żadne dodatkowe wydarzenia - Valve pewnie zachowuje je na nadchodzącą wielką zimową wyprzedaż, ale możemy liczyć na specjalne eventy w samych grach.

Jedno z najciekawszych dotyczy chyba Dying Light, zaczęło się wczoraj i potrwa do 2 listopada: - Pod osłoną deszczu i piorunów nadchodzą koszmary. Dyniogłowi przemieńcy i inne potworne istoty wracają na najupiorniejszą noc roku, więc przebierz się i wystrasz je na śmierć. I pamiętaj o torbie na słodycze, bo zombie będą nosić przy sobie mikstury Pijana Dynia.

Reklama

Wypij je, żeby się przekonać, czy trafił ci się cukierek, czy psikus. Psst! Przemieńcy zawsze mają przy sobie te najlepsze. Albo najgorsze? Cóż, Halloween to czas, żeby straszyć, a nie być przestraszonym, więc po prostu sprawdźmy.

Jeżeli zaś chodzi o same przecenione produkcje, to biorąc pod uwagę wielkość katalogu Steam, wymienienie wszystkich - nawet tylko z gatunku horrorów i thrillerów - nie wchodzi w grę, ale mamy kilka ciekawych propozycji.

Pierwszą będzie Outlast, bo choć gra ma już na koncie swoje lata, to mało jaki tytuł potrafi tak wystraszyć - przerażająco niska jest też jego aktualna cena, bo po przecenie 85% wynosi tylko 10,79 PLN. A jeśli chcecie poczuć dreszczyk emocji w wykonaniu science-fiction, to świetne Alien: Isolation przecenione o 75% na 35,74 PLN z pewnością daje radę.

Wzrok przykuwa także mały stylizowany tytuł Don’t Starve, w którym jak łatwo się domyślić po tytule, musimy przede wszystkim... nie umrzeć z głodu - w sam raz w kontraście do słodyczowego szału Halloween, prawda? Cena po 75% obniżce dosłownie 8,99 PLN.

Mamy też świetnie przyjęte i ocenione Little Nightmares: "Wkrocz do mrocznego świata i przeżyj niezwykłą przygodę, podczas której zmierzysz się z lękami z dzieciństwa! Odkryj w sobie dziecko, by rozbudzić swą wyobraźnię i znaleźć drogę ucieczki". Brzmi ciekawie? No to 15,99 PLN i możecie próbować swoich sił! Znaleźliście w ofercie jeszcze coś ciekawego? Koniecznie podzielcie się z innymi w komentarzach.

Daniel Górecki - ITHardware.pl

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Steam

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy