Reklama

Wystartował darmowy weekend z grą FIFA 17 na Xbox One i PlayStation 4

​Wczoraj na konsolach Xbox One i PlayStation 4 rozpoczęła się specjalna akcja, w ramach której można bezpłatnie przetestować grę FIFA 17.

Do najbliższej niedzieli, 27 listopada, posiadacze najnowszych konsol Microsoftu oraz Sony, mogą za darmo sprawdzić większość zawartości produkcji. Twórcy udostępnili wszystkie tryby rozgrywki, w tym duży fragment kampanii fabularnej.

Warto jednak zaznaczyć, że na każdej z platform akcja wygląda nieco inaczej. Na Xbox One można bezpłatnie grać tylko przez 10 godzin. Co więcej, osoby, które przetestowały produkcję w ramach specjalnego triala dla abonentów EA Access, nie skorzystają z oferty.

Podobnych ograniczeń nie ma zaś na PlayStation 4 - tak przynajmniej wynika z informacji umieszczonych na oficjalnej stronie tytułu. Posiadacze konsoli mogą sprawdzać grę przez cały czas trwania wydarzenia.

Reklama

Oczywiście poczynione w trakcie akcji postępy w rozgrywce zostaną zachowane. Wyjątkiem będą FIFA Points - waluta służąco do nabywania między innymi kart z piłkarzami do trybu Ultimate Team. Zgromadzone lub nabyte podczas bezpłatnej zabawy punkty nie zostaną przeniesione do pełnej wersji produkcji.

Darmowy weekend nie obejmuje gry w wydaniu PC. Nie wiadomo na razie czy posiadacze komputerów osobistych będą mogli kiedykolwiek w taki sposób przetestować tegoroczną odsłonę serii FIFA.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje