Reklama

Wydarzenie Overwatch: Insurekcja jest już dostępne

Pora przybliżyć się do przyszłości w najnowszym wydarzeniu sezonowym w Overwatch. Od teraz do 1 maja cofamy zegary w Overwatch: Insurekcja, aby poznać przeszłość niektórych z ich ulubionych bohaterów oraz doświadczyć na własnej skórze przełomowego momentu w historii Overwatch.

Gracze cofną się siedem lat wstecz w historii tytułowej organizacji, aby stłumić insurekcję na ulicach King’s Row. Dzielnicę zajęła grupa omnicznych separatystów znana jako Sektor Zero - celem jest pokonać roboty i wyzwolić miasto. W tej nowej rozróbie w trybie współpracy grający połączą siły ze znajomymi i wcielą się w Smugę, Torbjörna, Reinhardta i Łaskę. To pierwsza misja Smugi, a przyszłość jest w Twoich rękach.

Podczas tej reaktywacji agentów Overwatch będzie można natrafić na prawdziwe kapsuły czasu - wszystkie skrzynki z łupami zostały bowiem zastąpione skrzynkami insurekcyjnymi, które zawierają pamiątki z przeszłości Overwatch. Raz odblokowane elementy insurekcyjne na zawsze pozostaną w Twojej kolekcji.

Reklama

Zapraszamy do sprawdzenia artykułu oraz zwiastuna, w których możesz znaleźć dodatkowe informacje na temat wydarzenia sezonowego.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje